sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Rok wyrzeczen i ciezkiego treningu

Wysłana -
Witam przesylam wam moja metamorfoze, sadze ze nie jest tak zle jak wyglada, aktualnie redukuje , waga na 1 zdjeciu to 77 kg waga na 2 zdjeciu to 69 kg , waga na trzecim zdjeciu to 79kg , aktualnie wygladam jak na 1 zdj po prawej , opalony XD

czas to 14 miesiecy,

z tego pierwszego zdj zredukowalem na te zdj ponizej ;]

Zmieniony przez - never1992 w dniu 2016-12-19 14:37:15

Zmieniony przez - never1992 w dniu 2016-12-19 14:37:54
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj, ładnie obudowales sylwetke , po redukcji dobrze w mase poszedles tylko widac ze troche az za dobrze bo podlalo spowrotem, zdjecie obecne slabej jakości i tam widze lepsza klate znacznie wieksze barki i ramiona. Czy nogi trenujesz?
Wysłana -
Tak nogi trenuje , co do podlania eiem za duzo tluszczy w diecie a kcal podbijalem weglowodanami stad takie podlanie , aktualnie robie redukcje , od dzis zaczalrm , co do nog to trenuje choc to moja najslabsza partis , poszly troche cm i po napieciu widac miesnie nog co wvzesniej w ogole ich nie bylo hehe aktualnie jestem na piatek umowiony z fajnym trenerem personalnym niedaleko mnie i bedziemy omawiac sprawy co do nog wiem jedno ze rozdziele 4 i 2 na osobne treningi teraz aktualnie to bedzie priorytet prxez ten rok 2017 , ale reszty ciala nie zanirdbam;)
Wysłana -
Moze tu bedzie lepiej
Wysłana -
No to powodzenia, aktualizuj zdjecia formy z checia zobaczymy jak to sie rozwija.
Wysłana -
Ok dzieki ;) bede z prwnoscia ;) wstawie zdj po paru tyg redukcji;)
Wysłana -
dopniesz miskę będzie dobrze
Wysłana -
Dzieki panowie za slowa otuchy
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź