SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

Rodzinka na masie - Ania B. i RedAlert

Wysłana -
jezoo
Takie nagrody rzeczowe są najlepsze a nie jakiś tam majonez light, dwie próbki białka i rabat 5% do mięsnego

Majonez też kupiony, ładnych parę miesięcy go nie jadłem

Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2017-11-22 20:19:26
Wysłana -
https://lublin.tvp.pl/34931368/23-listopada-2017

wywiad ze mną około 1:00:00
Wysłana -
Z przyjemnością wysłuchałem prawie 13 minut pięknej i mądrej wypowiedzi.
Super przygotowany do wywiadu!
Strój własny czy ze związku?
Powodzenia w następnych wywiadach
Wysłana -
ojan
Z przyjemnością wysłuchałem prawie 13 minut pięknej i mądrej wypowiedzi.
Super przygotowany do wywiadu!
Strój własny czy ze związku?
Powodzenia w następnych wywiadach

Dziękuję, dres kadry wyproszony w związku, będę musiał zapłacić jeszcze nie wiem ile. Wczoraj synowie odebrali i w nocy przesłali busem :)

W poniedziałek mam jeszcze pogadankę z osadzonymi w ZK w Chełmie, więc dres mi się przyda. I tu wielki dzięki dla SFD.pl czekam na przesyłkę z upominkami dla pensjonariuszy.

Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2017-11-23 20:18:05
Wysłana -
fejm zaczyna się zgadzać
a dlaczego akurat Marcin?
Dominik też się trochę przyznaje do Twojego sukcesu, kiedyś chyba nieźle Wam się współpracowało to coś było nie tak? Czy potrzebujesz zmiany?
Ciekaw jestem trochę opinii o tych dwóch Panach jako trenerach, może być na PW jeżeli znajdziesz chwilkę

Jak w końcu dojrzeję żeby wystartować to przynajmniej na czas przygotowania do startu muszę kogoś mieć żeby końcówki nie zepsuć i wyciągnąć optimum i też trochę myślałem o Marcinie, bo za nim przemawia że jest w podobnym wieku i mieszka w WAW
Chyba że jeszcze masz jakieś typy trenerów z Waw, którzy byliby dobrzy przygotowanie do startu?

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-11-23 21:54:28
Wysłana -
Kolejne kilka sekund na wizji tym razem na paśmie ogolnopolskim

http://tvp3.tvp.pl/34929742/23112017

7:40 min

Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2017-11-23 23:55:46
Wysłana -
kabo9
fejm zaczyna się zgadzać
a dlaczego akurat Marcin?
Dominik też się trochę przyznaje do Twojego sukcesu, kiedyś chyba nieźle Wam się współpracowało to coś było nie tak? Czy potrzebujesz zmiany?
Ciekaw jestem trochę opinii o tych dwóch Panach jako trenerach, może być na PW jeżeli znajdziesz chwilkę

Jak w końcu dojrzeję żeby wystartować to przynajmniej na czas przygotowania do startu muszę kogoś mieć żeby końcówki nie zepsuć i wyciągnąć optimum i też trochę myślałem o Marcinie, bo za nim przemawia że jest w podobnym wieku i mieszka w WAW
Chyba że jeszcze masz jakieś typy trenerów z Waw, którzy byliby dobrzy przygotowanie do startu?

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-11-23 21:54:28

poszło na priv
Strona 250 z 250
Dodaj odpowiedź