SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rodzaj miodu

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Cześć. Nie moge znalezc w dziale odzywianie pojedynczych pytań. Jaki sklepowy miod najlepiej wybrac (stosunek cena/jakosc) ? Potrzeba do ciekawej potreningowki,moge podzielic sie przepisem z leksykonu :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trudno powiedzieć co region to inne mogą być firmy w sklepie z takich chyba najbardziej popularnych to ze spółdzielni pszczelarskiej APIS

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no tak,tylko ze rodzajow jest wiele. Nawet jak firma jest ta sama. Ja nie mam tego problemu bo biore z pasieki sezonowo,tata ma znajomego. Ale gdybym chcial komus sklepowy to jaki? Chodzi mi o rodzaj - lipowy/kwiatowy itp nawet sie nie orientuje ile ich jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tego jest od pierona, w jakim celu ten miód, tzreb by poczytać który ma jakie właściwości, lipiowy, gryczany, wielokiwatowy, spadziowy, najpopularniejszy to chyba lipowy. Ale jak do przedtreningówki to lipowy jest chyba najtańszy, poza tym po co ze sklepu polecać jak w każdym mieście na bazarku sprzedają miody.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jak chodzi o smak, to spadziowy jest Królem wszystkich miodów

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dla mnie najlepszy jest akacjowy, ale mniszkowy również. Jak nie ma tych, biorę wielokwiatowy lub lipowy, w Goczałkowicach - Zdrój, jak jestem przejazdem zawsze się zaopatrzam w wakacje u gościa, który też ma swoje ule.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja mam od lat sprawdzonego kolesia, wcześniej jego mama się pasiekom zajmowała a teraz on sam.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
ja tez mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masło orzechowe codziennie?

Następny temat

Heviran w trakcie stosowania testosteronu

WHEY premium