SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rodzaj diety - wybór

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Podałem przykład że 200 g tego i tego jak jest za dużo i Ciebie to zmniejszysz te ilosci

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
david13
No ale to juz przeciez wiecej kalorii, wieksze podlewanie itd, a zeby miesnie rosly niby nie moge przesadzac z podaka kalorii tak ?
no ale to jak dasz 200 tego i 200 tego w ktorym jest wiecej tluszczu to wliczysz w bilans a dasz tego tluszczu mniej z inneho zrodla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Tłuszcze muszą być w odpowiedniej proporcji. To, że dziś, czy jutro zjesz trochę inne proporcje, nie oznacza, że będzie źle. Wyrównasz to w inne dni.

http://potreningu.pl/articles/3681/kwasy-omega-3-i-omega-6--bo-licza-sie-proporcje 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
mam ledwo co 2800 kalori na weglach chodze nadety i bylem juz 4x dzis w toalecie..
Czy to zle ze tak czesto kibel odwiedzam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5488
wez wstaw zrzut diety z dzsiaj bo 4x dziennie na klopie to cos nie tak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak masz dobrą przemianę to może się tak zdążyć że 4 razy jesteś u mnie np 2-3 razy to normalna sprawa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie musi to oznaczać nic złego. Kwestia tego, czy odczuwasz jakieś bóle, wzdęcia, gazy, oraz to co i w jakiej formie wydalasz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
normalej , czaaasem cos mnie z lewej strony pokuje ale na rtg nic nie wyszlo ;p, a baki to co chwile heehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zaobserwuj może po zjedzeniu czego występują problemy. Być może cebula, papryka, jakieś produkty pełnoziarniste, surowe warzywa, nabiał.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Swoja droga, jest jakis sposob aby sprawdzic, czy dobrze wchlaniaja mi sie wegle? Jak powinienem się czuc, na co zwracac uwage na "Masie".
pyt 2

Czy moze byc tak ze skoro zerowee zapotrzebowanie mam np 3100, to zeby masa ruszyla musze dostarczyc o 1k kalori np z wegli wiecej ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Wiecej