SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roczna Suplementacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Przez ostatni rok musiałem zrezygnować z siłowni z powodów zdrowotnych i braku czasu. Podobnie jak większość z was od stycznia wracam już na stałe na siłownie przygotowałem już prawie wszystko zrobiłem taki wielki makro cykl składający się mniejszych mikro cyklów. Przedstawię w tym dziale tylko suple i trochę ph bo jak by nie patrzeć wiążą się te dwie sprawy :). Zaczynam od redukcji bo bardzo się zatłuściłem z 12% fatu poszło na 22% niestety. No ale zaczynajmy.

Styczeń - Luty
<---- Redukcja ---->

Dieta : CKD - 2800kcal - 2900kcal

Trening : grupa V , aeroby 65% cardio max po treningu 30 minut w dni nie treningowe trening HIIT (2-3razy w tyg.)- co do jego wyboru jeszcze pomyśle ale raczej będzie tak 5-10 minut trucht , 25-30sek sprint, 5-10 minut trucht będę zwiększał to w miarę możliwości do 4-5 interwałów zaczynam od 2-3. Zobaczymy.

Suple : białka ( SPI - Olimpa na noc , Prostar Ultimate - Prostar w czasie dnia na zmiane z Mxpro ESN) ZMA - 2x kapsy na noc , witaminy Now. I teraz te mocniejsze efedryna - dokładniej vasopro 3-4 razu dziennie czyli 75-100mg eca
do tego do każdego tabsa eca 200mg koffi czyli 600-800mg koffi + 3-4gr tyrozyny
Hi teca , albo fastowa. Salbutamol chciałem dorzucić od lutego jeżeli efekty by były nie zadowalające. Zaczynał bym tak: pierwsze dwa dni dawki małe 8mg czyli 4mg dwa razy dziennie aby spr. jak działa itd. Oczywiście jeżeli będzie okej zwiększam do 16 i max do 24mg dziennie czyli już stary schemat 2on sally 2on eca . Pamiętam o krótkim pół trwaniu sally czyli dawkach o mniej więcej równych odstępach czasu. Antykatabolik Bcaa(MRM 1000gr) przed treningiem i na noc ile jeszcze nie wiem . Podczas ładowania węglami Carbo Olimpa i Gain Fast Universala na zmianę z N-large2 Prolaba , zobaczymy

Jak macie jakieś propozycje chętnie posłucham , poczytam

Marzec
<---- Stabilizacja, przygotowanie masówki ---->
Dieta : nadal zostaje przy low-carb , zwiększenie kcal o jakieś 200-250kcal czyli 3200kcal - 3250kcal dzienie

Trening : kontunacja grupy V, aeroby 2-3 razy w tygodniu po 25 minut cardio 65%
max.

Suple : białko - resztki tego co wyżej , do tego coś dokupię to zależy od zasobów portfela. Od zma przerwa, witaminy now, carbo Olimpa albo bx
gainery jak wyżej.


Kwiecień-Maj
<---- Massa ---->
Dieta : na dzień dzisiejszy obstaje przy low-carb do dziennego zapotrzebowania + około 1000kcal - 1200kcal zobaczymy
Trochę bym ją zmienił aby zwiększyć ilość białka kosztem tłuszczu.

Trening : z powodu przerwy grupa II

Suple : Tutaj chciałem wejść na mój 1 cykl ph będzie składał by się on z
Norandrodiol Select 300 (ergoPharm) i andradiolu Select 300(ergoPharm) chciałem to brać tak:
1-2/300nor 900 4-AD
3-4/600nor 600 4-AD
5-6/900nor 300 4-AD

Oczywiście osłony tydzień przed w trakcie i po Liver-X MRM-u, fitoprost or saw palmetto tez tydzień przed w trakcie i po cyklu, ciągła suplemętacja ZMA x3 , po cyklu razem z odblokiem (6oxo 4 tabsy na noc i tak przed dwa opakowania to tez zalezy od wyników badań na poziom teścia, które przeprowadzę około tydzień po zjedzeniu 1 opakowania) tt , jeszcze nie kupiłem ale raczej skołonie się w stronę TT 90 Olimpu , lub natural V MRM (w tedy mniej zma). Po cyklu wchodzę na cykl Creafusion Olimpa + Monowodzian Vitalmaxa , lub Ultimate. Faza ładowania i potem system ciągły. Oczywiście witaminy now w tym b-comlex. Białko MRM Metabulic whey lub Optimuma jak pisałem wyżej zwiększona ilość białka do około 3-3,5gr/kg kosztem tłuszczu. Oczywiście jeżeli bym miał nadciśnienie prestarium pod ręką :), to samo w przypadku gino, 20mg nolvy tez mam pod ręką. Gainery gainer 2 vitalmaxa.


Czerwiec-Lipiec
Regeneracja, masa, walka o utrzymanie zdobytych kg
Dieta : to samo co wyżej czyli do dziennego zapotrzebowania dodaje jakieś 1000kcal - 1200kcal , ale już z normalną podażą tłuszczy.
Trening : kontynuacja grupy II
Suple : Tutaj dalsza suplementacja TT , kreatyny jeżeli zauwazył bym , że nadal działa. Liver-X MRM-u, Białko to jakie mi zostanie ale już normalna ilość.
ZMA Olipmu jedna, może dwa tabsy na noc. Witaminy Now , końcówka pct z 6oxo jak pisałem wyżej. Antykatabolik Bcaa MRM - resztki z tego kg opakowania.

*Sierpień-Wrzesień
Lekka redukcja,

Dieta : CKD 2700kcal dziennie.
Trening : grupa V - zmieniona przeze mnie aeroby 65% 3-4 razy w tyg. po 30-45 minut

Suple : tutaj chciałem się wesprzeć jakimś spalaczem mój wybór tez by zależał od ilości fatu, jeżeli by by on w miare mały czyli około 12-15% kupił bym Leptigen
Z T3 Sana np. ... choć akurat nad tym jeszcze , jak poziom fatu był by większy eca z koffi i tyrozyną. Białko nie wiem ale chciałem spróbować białka Vitalmaxa zwyczajny WPC , do tego SPI Olimpu. Oczywiście antykataboliki bcaa zapewne zostanie mi jeszcze troche MRM, tauryne Olimpu. Witaminy Now , przerwa od zma, tt. Na ładowanie carbo , bx albo olimpu zobaczymy którego więcej zostanie.

Dalsza część jest juz opracowana , ale sporo mam nie wiadomych więc generalnie zobaczymy.
To są moje luźne przemyślenia , więc nie brać tak dosadnie tego wszytskiego

Mam nadzieje, że komuś to pomoze i da domyślenia

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
do tego dochodzi jeszcze cykl z 4on m1t 15mg i 4ad przez 6 tygodni rozpisane juz wszystko jest tylko zobaczymy jak zresztą będzie

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-01-03 19:28:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
oo widze ze ostro

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Jakieś propozycje , zmiany?

Zapraszam do dyskusji , zawsze to coś innego niż ciągłe te same pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
nie lepiej sie teraz masowac a przed wakacjami wyrzezbic ?? chyba lepiej byc wyzezbionym na lato niz na zime :D

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
podliczyles koszt??

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
czy podliczyłem ...ja mam 80% z tego w domu

nupel nie z tego względu , że mam stanowczo za duzo fatu

zresztą zobaczymy jak będzie po poł roku

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-01-03 22:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
nie no bardzo ładnie rożłozony plan .... ale jeśli masz juz doswiadczenie to moze małe ilosci saa i ph dolozyc jakies oprucz tego mit'u ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
dośw. ogolne mam ale nie w dopingu dlatego zaczynam od mniej szkodliwych ph


i grasia albo vegas nie przenoście tego do dopingu bo chodzi mi tutaj przedewszystkicm o suplementacje a w dopingu odziwo mało wiedzą o suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
ja i tk wolal bym sie rzezbic na lato :D (ale twoj wybur :D )

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to dobre na iłe (klatka)

Następny temat

Carbo-bialko

WHEY premium