SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robienie zastrzyku - niescislosc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Chcialbym cos zauwazyc. Wiec w wiekszosci postow (nawet w wypowiedziach ekspertow)jak i na stronie www>spotinjections>com znajduje pewne niescislosci. Podajecie ze igle nalezy wbijac do konca, a to radykalny blad !!! Mimo ze nie jestem specjalista od dopingu to jednak wiem (powiedzmy ze od znajomego lekarza) ze igly nigdy nie wbija sie do konca poniewaz istnieje grozba jej ukruszenia sie (w miejscu spojenia z tworzywem) a gdy mamy igle wbita do konca to usuniecie grota odbywa sie operacyjnie (mysle ze nikt by tego nie chcial). Natomiast gdy grot nie jest wbity do samego konca to w wypadku ukruszenia ostrza mozna wyciagnac grot....
Tak wiec pamietajcie nie wbijajcie grota do konca, pozostawcie sobie pewien margines bezpieczenstwa....

Pozdrawiam

--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz ...to co napisalem tak dla zdziery do kontynuacji wczesniejszej wypowiedzi ktora byla strone wczesniej


bo to trzeba by bylo byc troche zrytym zeby myslec ze po kluciu sie w jeden miensien myslec ze on najbardziej urosnie no jeszcze zalezy co by sie chcialo brac

takim ludziom polecam najbardziej silikon buhahahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Oczywiscie masz racje, i soga od hegemona ;)


>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
You can call me HEGEMON lads





Zmieniony przez - lifter w dniu 2003-06-11 22:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Dasz soga za info chociaz powiedzial mi juz o tym znajomy ze szkoly medycznej Powiedzial mi tez ze to bez roznicy czy wstrzykuje sie z babelkiem powietrza czy bez Najwazniejsze zeby nie wstrzyknac do krwioobiegu. Co ty na to mozna walic z powietrzem Ja sobie robilem i tak i tak i szczerze mowiac roznicy nie widzialem.

A jeszcze taki epizod Znajomy robil strzala kolesiowi i po odciagnieciu, do strzykawki dostala sie krew. Oczywiscie wywalil to i wbil na nowo w inne miejsce nowa ampulke. Ciekaw jestem co by sie stalo gdyby walnal w inne miejsce ten olej z krwia To chyba nie jest grozne dla zdrowia co ??

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
No moglo by sie wdac zakarzenie albo jakies zapalenie czy cos Co do bombelkow to generalnie nie ma roznicy ale dla wlasnego dobra lepiej ich nie miec, nie daj boze wladujesz gdzie nie trzeba i zgon.


>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
You can call me HEGEMON lads
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
nic by nie było z ta krwią w takiej ilości. z tym wbijaniem do końca to bardziej taka przenośnia niż dosłownie. każdy kto wie o co chodzi zostawia kilkumilimetrowy margines.
no chyba ze ktoś nie wie...

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Mysle jednak ze jakis skrzep lub zator mogl by sie przydazyc...

>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
You can call me HEGEMON lads
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
gratuluję wyboru na moda lifter. ułozyłem w swoim cyklu sustę jak radziłeś. juz mam 6,5 kilo na +. dzięki. a tej krwi po zassaniu to chyba zamało jest na zator wg mnie. ale zgodnie z koncepcją haosu...

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Tzn wiesz nie mowie ze ktos odda na plecy, ale roznie bywa i lepiej dmuchac na zimne
Ciesze sie ze cykl zluzy
Dzieki za gratulacje!

>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
You can call me HEGEMON lads
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Jak robilem pierwszego w zyciu to potem kolesiowi siniak wyskoczyl na pol piesci Potem nie mialem juz takich przygod Czemu mial tego siniaka ??

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej mam pytanko czy jak sie wbije i zaciagne i jak pojawi sie krew to mam wyciagnac i wbic w inne miejsce czy zmienic igle na nowa i wbic w inne miejsce!!!!!!!!!!!!

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Ok wiem ze osoby znajace sie na rzeczy wiedza ile nalezy wbic, ale wiekszosc poczatkujacych czerpie wiedze z takich stron jak www>spotinjections>com czy <technika injekcji> a tam wlasnie pokazane (napisane) jest by igle wbijac do konca...
Nie to zebym sie czepial ale lepiej uswiadomic poczatkujacych ktorzy decyduja sie na pierwszy strzal by pozniej nie bylo rozczarowan...

Pozdrawiam

--------------------
v3gas -> vegas
--------------------
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca durabolin?

Następny temat

deka i kości

WHEY premium