SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odchudzanie i forma po męsku

Dodaj odpowiedź

Robić czy nie robić masy?

Wysłana -
Witam mam 18 lat 180 cm waga 69 kg
Chciałbym cos zrobić ze swoim ciałem gdyż w ostatnim roku zredukowalem wagę z 94kg ,Tak w tym postanowiłem je umocnić w mięśnie najgorsze jest to że boję się teraz trochę przytyć gdyż wcześniej cieszyłem się z każdego KG w dół tak teraz na sama myśl że będę musiał przytyć mam dreszcze I Tu pojawia się moje pytanie czy dam radę cos zrobić na brzuchu nie tyjąc tzn nie robiąc masy bo wiadomo przedtem była masa świniaka A nie masa dzika , ale mimo wszystko chciałbym teraz głównie popracować nad 6Packiem czy jest to możliwe przy tej wadze i mając jeszcze tluszczyk na brzuchu czy będę musiał teraz trochę przytyć i potem znowu zrzucić dla uwidocznienia mięśni

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ogólnie jak nie zbudujesz mięcha na brzuchu to ciężko będzie uwidocznić mięśnie. Brzuch też trzeba wyrobić, żeby go móc pokazać. Moje zdanie, mógłbyś też dalej redukować i w końcu by się pokazały kości i może jakimś trafem coś na brzuchu, ale przy wadzę 69 i 180 to radziłbym raczej masę, jeżeli o mnie chodzi.
Wysłana -
przy tym wzroście i tej wadze stawiam że mięsnia na tobie jest bardzo mało
zacznij budować masę z głową
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź