SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robić czy nie robić masy?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
Witam mam 18 lat 180 cm waga 69 kg
Chciałbym cos zrobić ze swoim ciałem gdyż w ostatnim roku zredukowalem wagę z 94kg ,Tak w tym postanowiłem je umocnić w mięśnie najgorsze jest to że boję się teraz trochę przytyć gdyż wcześniej cieszyłem się z każdego KG w dół tak teraz na sama myśl że będę musiał przytyć mam dreszcze I Tu pojawia się moje pytanie czy dam radę cos zrobić na brzuchu nie tyjąc tzn nie robiąc masy bo wiadomo przedtem była masa świniaka A nie masa dzika , ale mimo wszystko chciałbym teraz głównie popracować nad 6Packiem czy jest to możliwe przy tej wadze i mając jeszcze tluszczyk na brzuchu czy będę musiał teraz trochę przytyć i potem znowu zrzucić dla uwidocznienia mięśni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
Ogólnie jak nie zbudujesz mięcha na brzuchu to ciężko będzie uwidocznić mięśnie. Brzuch też trzeba wyrobić, żeby go móc pokazać. Moje zdanie, mógłbyś też dalej redukować i w końcu by się pokazały kości i może jakimś trafem coś na brzuchu, ale przy wadzę 69 i 180 to radziłbym raczej masę, jeżeli o mnie chodzi.
1

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363924 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667562
przy tym wzroście i tej wadze stawiam że mięsnia na tobie jest bardzo mało
zacznij budować masę z głową

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpływ owoców na redukcję tkanki tłuszczowej

Następny temat

Liczenie okna

WHEY premium