SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704
Robert Piotrkowicz napisal:

"robert_piotrkowicz Karta zawodowa IFBB Elite PRO i Arnold Classic w Barcelonie Już dziś mogę Wam oficjalnie zakomunikować, że zostałem wyróżniony przez międzynarodową federację kulturystyki IFBB i otrzymałem kolejną kartę PRO, tym razem kartę IFBB Elite PRO i w związku z tym mogę reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej z ramienia PZKFiTS ! Teraz to mam zagwozdkę w jakich zawodach startować Ale jak to mówią SZCZĘŚLIWI czy też bogaci: " Od przybytku głowa nie boli !" Otrzymałem także chwilę potem zaproszenie od samego Arnolda Schwarzeneggera na zawody Arnold Classic Europe 2018 odbywające się w Barcelonie.
Czasu zostało niewiele, a ja miałem zupełnie inne plany jeżeli chodzi o ten rok.
Formę jaką chciałem wypracować w tym sezonie uzyskałem już kilka tygodni temu i w planach miałem zasłużone wakacje i dłuższy odpoczynek. Plany planami, a życie ma własny scenariusz.
W komentarzach kilka zdjęć pokazujących jaką formę udało mi się wypracować w tym sezonie zaledwie kilka tygodni temu. Waga pokazała 116kg, więc na scenie po odwodnieniu i ładowaniu tłuszczami powinno być 115-114,5kg, tak jak na ostatnich zawodach MR OLYMPIA 2015 w Vegas."


Zmieniony przez - Possible w dniu 15.08.2018 19:52:13
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
czyli prawdopodobnie kolejny zawodnik przejdzie do elite pro

AC Europe w tym roku nie przewiduje startów 'starych' prosów, tylko właśnie elite pro, podobnie z resztą jak edycja brazylijska, afrykańska, azjatycka...


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2018-08-15 20:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704
Cieszy ze znowu mozna go bedzie widzec na scenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
Oby, bo zapowiadał już w 2016, ale nie wyszło, potem stwierdził, że 'jest za stary i za leniwy' na starty, a teraz jest szansa. W elite może się liczyć, w prosach raczej nie, pewnie stąd taka decyzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Formę prezentuję bardzo dobrą, mam nadzieje, że wystąpi w zawodach.







3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Bardo dobra decyzja.
W końcu Robert t dawniejszą Mr Olympię także zaliczył,więc warto teraz w bardziej europejskich kryteriach się pokazać i tochę powygrywać.

Podobnie powinien zrobić Marek Olejniczak,bo tam już doszedł do "ściany"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
ASNF
[...]W elite może się liczyć, w prosach raczej nie, pewnie stąd taka decyzja.


Z czego Twoim zdaniem to wynika ?


Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2018-08-16 17:04:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2574 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78281
Jeśli to aktualna forma Roberta to jestem mega zaskoczony i zachwycony!
Ten wiek (jak na kukturyste) to jest bardzo fajnie!!!

Pamiętam ostatnia (albo przed ostatnią) Olimpię w której Robert stał na scenie między Philem i Jayem i wcale moim zdaniem duzo gorzej nie wyglądał!
Ogólnie miał pecha, nigdy obiektywnie oceniony nie był.
Takie jest moje zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium