SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rizin OWGP 12.29,12.31 ,czyli powrót Mirko ,Silvy i Carwina.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15106

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3059
Trochę wcześniej porażka Crocopa z Randlemanem też była dla niego chyba niezłym koszmarem i też się z tego podniósł, rewanżując się rok później. Ogólnie cenię Crocopa za to że umiał się podnieść po porażkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
dla mnie to również bohater mej młodości, z tym że ja mu kibicowałem jeszcze nim zaczął walczyć w mma, czyli jeszcze za czasów gdy brylował w K-1.
Mimo iż będzie mi brakować walk z nim,to jednak wolę zeby teraz zakończył karierę,jako zwycieżca który pozostawił po sobie dobre wrażenie niż jakby miał zacząć przegrywać z półamatorami...
Lubiłem tez czasem oglądać różnego rodzaju filmiki z nim(jak choćby słynne wkręcenie Mauro) czy reklamy które czasem sie pojawiały.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
grind
K_PS
Cro Cop ogłosił zakończenie kariery


Ze co?? Czemu?



Zmieniony przez - grind w dniu 1/4/2017 3:40:56 AM


Jeszcze stoczy kilka walk w K-1 zapewne i MMA. O emeryturze mówił już wiele razy. Kasa przyciśnie, to powalczy.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Siema Marian!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Teraz tak jest, że zawodnicy ogłaszają odejście na emeryturę, a po 2-3 latach wracają jak przyciśnie ich głód walki i zobaczą, że kasa się kurczy. Tylko pytanie, czy mając tyle lat jest sens wracać po długiej przerwie z rdzą na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
tylko pytanie czy się CroCopowi ta kasa na tyle skurczy. Troche walczył,swoje zarobił. Za sam ostatni turniej bańka(w przeliczeniu na PLN) wpadła..

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
on jeszcze zawalczy ten turniej był słabo obsadzony, Cro Cop jest wolny jak mucha w smole teraz. Fajnie jakby zakończył kariere po rozj**aniu Gonzagi, ten turniej to był turniej emerytów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Kohsaka ,Fujita to jedyni emeryci a byl tylko pokarmem dla Baruto ,żeby mógł zajść dalej.

Cro cop 42 lata, King mo 35? Aliakberi 29 ,Molvadsky 24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3059
Walki z King Mo i Aliakbarim wcale nie były łatwe. Faktycznie Crocop nie ta szybkość co kiedyś, ale siła spora i parter chyba lepszy niż kiedyś. Myślę że sporo walk z tego turnieju z wagi ciężkiej było lepszych niż tych z naszego, rodzimego mma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
poza walka walką gabi to reszta gali była naprawdę ok :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawodnicy korzystający z muay thai i kickboxingu

Następny temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

WHEY premium