SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rizin OWGP 12.29,12.31 ,czyli powrót Mirko ,Silvy i Carwina.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15100

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
12/29 card:

A: Cro Cop vs Wand
B: TK vs Baruto
C: Aliakbari vs Carwin
D: Moldavski vs Bajor

Kawajiri vs Kron Gracie
Charles Bennett vs Minoru Kimura II
Ersen Yamamoto vs Tokoro
Miyuu Yamamoto vs Andy Nguyen
Cruickshank vs TBA
Kizaemon Saiga vs TBA
Rena vs TBA
m****a vs TBA
Kanna Asakura vs TBA
Gabi Garcia vs TBA

12/31 card:

Semifinal 1: Winner A vs Winner B
Semifinal 2: Winner C vs Winner D

FINAL.

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
QUEBLO
tylko pytanie czy się CroCopowi ta kasa na tyle skurczy. Troche walczył,swoje zarobił. Za sam ostatni turniej bańka(w przeliczeniu na PLN) wpadła..


Crocop raczej żył dostatnio, jeśli nie snobistycznie. Kasa którą zarobił to nie tylko jego kasa, bo ludzie z jego teamu też muszą z czegoś żyć, menago itd. Niejeden sportowiec zarobił więcej niż Crocop, a potem żył w biedzie. Nie sądzę żeby akurat Mirko kiedykolwiek mógłby glodem przymierać, bo nawet w politykę się bawił. Nazwisko i pseudonim w jego przypadku to marka. Skoro taki Dariusz Michalczewski może trzepać kasę na napojach wysokocukrowych z kofeiną, to Mirko na pewno też sposób na zarobek znajdzie, tym bardziej że sprawia wrażenie bardziej rozgarniętego niż Dariusz, który miał w życiu więcej żon, niż niejeden aktor z Hollywood

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jak obstawiacie jak dla mnie mega ciekawa gala! na pewno obejrzę chętniej niż UFC 207 czy jakieś KSW!!!.

Mega szansa dla Szymona Bajora z Rzeszowa ,trzymajmy kciuki za rodaka ,ale no właśnie walczy Cro cop czyli mój faworyt ,plus walka na ringu i sok dozwolony

Do tego po 5,5 roku powrót Carwina ,Wand wraca ,oraz 2 świeżaków czyli

Valentin Moldavsky który chyba jest bardziej półciężkim ,takze Szymon powinien dać radę

oraz Aliakbari z Iranu ,mistrz świata w zapasach z 2010 roku ,trenujący w AKA Thailand.

Baruto -wiadomo legenda sumo.


Zmieniony przez - xper w dniu 2016-11-09 13:27:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
xper zyepałeś ankietę to nie ankieta wielokrotnego wyboru hehehe

Walka Cro Copa z Axe Murderer będzie bardzo ciekawa. Oby dziadki dali radę Liczę na Bajora, ale może mieć ciężko z Moldavskym. Stawiam na Baruto i Carwina chociaż Shane to niewiadoma, a Aliakbari w zapasach dobry a i trzy walki wygrał w 1 rd przez TKO. Ciekawe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie zapominajmy o Kronie! Będzie walczyć z na prawdę solidnym przeciwnikiem. Dobra gala
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
bo to ankieta kto wygra caly turniej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3059
Crocop poinformował że Silva odwołał walkę z nim





Zmieniony przez - dymek12 w dniu 2016-12-03 00:12:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
niezła kaszana , rozczarowałem się Wandem no ale póki co to nie ma oficjalnego oświadczenia od rizin , walka ciągle jest w karcie no i sam Wand też się nie wypowiedział ani nie podał powodu , a ta wypowiedź Mirco też jakaś nie w jego stylu . Nie wiem może to jakiś dziwny japoński chwyt marketingowy .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Wanderlei Silva odpowiada Mirko Filipovićowi i wyjaśnia powód odwołania walki na RIZIN

W tym tygodniu Mirko „Cro Cop” Filipović w ostrych słowach wypowiedział się na temat Wanderleia Silvy, który teraz postanowił mu równie ostro odpowiedzieć.

Sprawa dotyczyła tego, że zaplanowana walka między Filipovićem i SIlvą w turnieju Open World Grand Prix na gali RIZIN World Grand-Prix 2016: 2nd Round w dniu 29 grudnia nie dojdzie do skutku. „Cro Cop” napisał na swoim Facebooku, że Silva najzwyczajniej wystraszył się pojedynku z nim i dlatego wycofał się z tej walki.

Wanderlei Silva postanowił odpowiedzieć Chorwatowi w równie szorstkich słowach oraz wyjaśnić dlaczego wycofał się z pojedynku. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3059
Wyjaśnienia Wanda brzmią wiarygodnie, bo mimo bardzo dużej sympatii do Croopa, nie wydawało mi się aby Wand się wystraszył walki z nim.
Z drugiej jednak strony ciekawe czy komuś było wiadomo coś na temat tej rzekomej kontuzji Wanda o której pisze w swoim wyjaśnieniu.


Zmieniony przez - dymek12 w dniu 2016-12-04 20:22:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
szkoda czekałem na tą walkę ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Wkrótce powinna zostać ogłoszona walka kobiet na gali noworocznej w której zobaczymy Polkę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawodnicy korzystający z muay thai i kickboxingu

Następny temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

WHEY premium