SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rezygnacja

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Mateo, Panie, Panowie z dużym smutkiem ale muszę poprosić Was o wybór kogoś innego na moje miejsce moderatora. Niestety z przyczyn jakże znanych chyba każdemu, praca, obowiązki, treningi, nie jestem w stanie odwiedzać forum tak często jakbym chciał i czytać tak dużo jak powinienem. Jestem człowiekiem, który lubi wywiązywać się z nałożonych nań obowiązków i z danych słów oraz obietnic, jednak moja aktualna sytuacja(praca zawodowa) uniemożliwiają mi poświęcenie odpowiedniego czasu na sprawowanie funkcji, którą Wy wraz z pozostałymi użytkownikami forum mi przydzieliliście i za co zawsze będę wdzięczny. Praca moderatora oprócz obowiązku to także swojego rodzaju wyróżnienie i za to dziękuję. Proszę wybierzcie kogoś na moje miejsce bo nie chcę zajmować funkcji, którą ktoś inny mógłby spełniać ode mnie lepiej. Miałem nadzieję że nawał pracy minie jednak zapowiada się, że jeszcze jakiś czas będzie tylko coraz gorzej(już i tak trafiają mi się dni pracy po 20/24:(((. Jeszcze raz dziękuję i proszę wybierzcie sensownie:)(zdarzaly sie czasem wpadki).

PS. A na forum i tak będę zawsze. W końcu to kawałek życia i naprawdę najlepsze miejsce w tej wcale nie małej sieci. Ach BTW. informujcie mnie jakby się kroiło jakieś spotkanie czy coś:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]
http://www.nessip.conecta.com.pl 

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Nessip, ale przecież nie jesteś jedynym moderatorem szatni. Co z tego, że będziesz rzadziej zaglądał na SFD - moderatorem drugim, albo trzecim możesz być i tak.
Wydaje mi się, że nie zaszkodzi jeśli nim będziesz ciągle.
Kurde, niedobrze by było, jeślibyś nie miał możliwości "pomoderowania", bo akurat Twoja osoba na tym stanowisku jest jak najbardziej po mojej myśli:) Po prostu uważam, że w porządku z Ciebie gość.
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
nessip ty sobie jaja robisz...
dobrze ze chociaz zostajesz z nami nie rezygnuj z uprawnien moderatora moze ci sie to przydac wejdziesz kiedys a tu trzeba bedzie cos wykasowac...
mateo zdejmie cie jedynie z dzialu szatnia.
pozatym nie wybierajmy nowych moderatorow tylko zamieszajmy w tych co sa bo za duzo nas juz...
ale nad tym pomyslimy jak sie mateo wypowie

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Fire masz racje(nie z tym ze sobie robie jaja)z tym ze mozliwosc usuniecia czy przeniesienia postu moze sie przydac lecz tak jak napisalem mam ostatnio malo czasu i skierowalem ten post do Was i Mateo abyscie zadecydowali co zrobic. Jesli zdecydujecie wymienic mnie na kogos innego to bedzie sluszne, jesli pozostawicie mnie na stanowisku bedzie to mile i napewno nadal bede sie staral aby dobrze wypelniac ten obowiazek. Natlok obowiazkow sprawia, ze czasu coraz mniej a nie chce zajmowac funkcji ktora ktos moglby sprawowac lepiej. Napewno podejmiecie dobra decyzje. Fire,Bikej dzieki za poparcie i wiare.

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]
http://www.nessip.conecta.com.pl 

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie przyjmuje do wiadomosci Twojej rezygnacji.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nessip-myślę,że tacy goście jak Ty są Forum potrzebni,bez nich padnie na twarz-jeśli nie możesz teraz ,to przecież nie znaczy,że już na zawsze,a Moderatorem możesz być nawet nie będąc tutaj tak często, jak dotychczas.Przemyśl to.Pozrowienia.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Twój post świadczy o tym, że bardzo poważnie traktujesz powierzoną Ci funkcję. I to mi się podoba. To znaczy, że się do tego nadajesz. Dlatego powiem krótko: NIE WYDZIWIAJ! Nie jesteś jedynym moderatorem Szatni i Aktualności, dlatego wcale nie musisz codziennie zaglądać. Praca jest ważniejsza, a Forum trzeba traktować jak przyjemność, a nie jak obowiązek. Nie przyjmuję do wiadomości Twojej rezygnacji.
Pozdrawiam.
[P)]

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Nessip, jesteś jednym z inteligentniejdzych osób na forum. Uważam, że osoba taka jak Ty powinna mieć możliwość moderowania, choćby wpadała do nas raz do roku.
NIe kombinuj tylko rób swoje tak jak do tej pory.
Pozdrawiam i życzę mniej pracy, a więcej pieniędzy(zerknij na moje motto)

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969


Tylko się waż zrezygnować...



Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Nessip spox jest nas tu tylu "czerwonych" że nie musisz odchodzić. Damy rade a ty pewnie jak tylko zmniejszy Ci sie natłok obowiązków nadrobisz zaległości forumowe eheh

Pozdrawiam

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Widze, ze chyba podjeliscie decyzje. Dziekuje za okazana przez wszystkich sympatie i wiare w to ze bedzie lepiej. Tak wiec zostaje i to z ogromna przyjemnoscia, rzadziej bo rzadziej ale zawsze sumiennie i z zaangazowaniem.

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]
http://www.nessip.conecta.com.pl 

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czemu Skasowano mój post???????

Następny temat

Co robić ???

WHEY premium