SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rewolucja w dziedzinie odchudzania???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 810 Wiek -4468 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15764


Do napisania tego artykułu skłonił mnie program na satelicie w którym testowano „niby" rewelacyjny środek profesora doktora Karlheinza Schmidta. Dzięki temu środkowi uzyskuje się niesamowite i gwarantowane utraty wagi rzedu nawet 20 kg przez niecałe 2 miesiące. Słysząc o tym, prosto od telewizora „skoczyłem" do internetu szukajac tego środka i znalazłem go na jednj z niemieckich tron aptekarskich, środek poznałem po etykietce pokazywanej w tym oto programie bo nazwy nie odważyli się pokazać. Ten środek to „REDUPECT".Zamieszczam poniżej opis produktu „cudu"(ponieważ tekst jest dosłownie tłumaczony, przepraszam za niektóre niezrozumiałości).:

Głównym składnikiem Redupectu jest pektyna która jest czystym roślinnym polisacharydem zbudowanym z cząsteczek kwasu galakturonowego i ich estrów. Są składnikiem wielu ścianek komórek roślin a także i zwierząt. Pektynę uzyskuje się przez wycisknie soku z jabłek, czyli jest produktem naturalnym. Pektyna jest hydrofilem to znaczy, że doskonale wiąże wodę. Co prowadzi w końcowym efekcie prowadzi do powstawania żelu, dlatego pektyne stosuje się też do wytwarzania dżemów i innych produktów. Dlatego, że pektyna z wodą tworzy w żolądku coś w rodzaju pęczniejące masy w postaci żelu który wypełnia żołądek tworzy efekt sytości.

Jednak należy wziąć pod uwagę, że pektyna nie wiąże tylko wody ale i ważne witaminy wapno i żelazo, co podczas diety opartej na czystej pektynie może wywołać straszne niedobory witamin, żelaza, mikroelementów i (co dla mnie jest straszliwe) redukcja białka w komórkach mięśniowych, dlatego produkt ten jest także bogaty w wszelkiego rodzaju witaminy i białko.

Oprócz pektyny w środku tym znajdujemy także witaminy mikroelementy które zapobiegają powstawaniu niedoborów tych składników w organizmie w Redupekcie witaminy w takich ilościach, że bez problemu zaspokaja zapotrzebowanie na te witaminy w ciągu całego dnia, oprócz tego bogaty w minerały magnez żelazo i aminokwasy produkt chroni przed niedoborami tych składników



Nie chciało mi się z początku wierzyć w działanie tego środka ale w telewizji testowano na pewnej osobie i po miesiącu straciła ona około 10 kg

Cena tego produktu wynosi ok. 50 euro co daje około 180 zł

Być może ktos z was spotkał się już z tym środkiem albo macie jakieś pytania wiec proszę o opinie...

P.S przepraszam za długość artykułu


Dj Yogi

TALK TO THE HAND...

Jeśli nie wiesz co powiedzieć to mów to niewyraźnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
tylko w takiej kaspulce jest z 15 filizanek. nie mam czasu tyle pic a chcialem przyspieszyc troche metabolizm i powykanczac troche wolnych rodnikow=).

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Ten srodek jest niesamowity ). Pisze sie. Mozna to mieszac z kreatyna i HMB ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
A czym to sie rozni od zwyklych zapychaczy np. ananasowych? Skoro to tylko taki zapychacz ktory spulchnia ci zoladek to czemu ludzie stosujacy ekstremalnie nisko kalorycznie diety nie chudna tak szybko. A czemu tak niszczy bialko? Otoz nie niszczy tylko porostu na skutek nasycenia uczuciem sytosci jesz poprostu mniej i dostarczasz mniej bialka. Wprowadzasz organizm w glodowke ktorej teoretycznie nieczujesz. Tym samym organizm sie broni i spalasz bialko z miesni (w wiekszoci) i tluszcz (w mniejszosci). Takich rzeczy i tym podobnych jest pelno na rynku. Nie dajcie sie nabrac. A co do tych 20 kg wynikow w 50% sa ta miesnie- w takim wypadku 10 kg (50% z 20) na 2 miesiace czyli 9 tyg daje nam 1 kg z hakiem, czy to az taka rewelka? Dorba dieta sportowa na utrate wagi z zachowaniem miesni da ci tyle. Doloz intensywny trening a uzyskasz 2 ,moze wiecej, zalezy od okolicznosci.
TRZYMAJ SIE OD TEGO ZDALEKA JESLI ZALEZY CI NA SILE MIESNIACH I ZDROWIU

ronowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co tu duzo mowic nie nalezy wierzyc w telewizyjne herezje.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2811
Jak ktos to przetestuje to niech da znac....ciekawy jestem jakie efekty....

Pozdrawiam.

"Everybody falls the first time, but the winner is, who won't give up!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 810 Wiek -4468 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15764
właśnie pisałem w artykule że jest to straszliwe że ubywa białka w mięśniach


Dj Yogi

TALK TO THE HAND...

Jeśli nie wiesz co powiedzieć to mów to niewyraźnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ja widzialem w tv i prasie reklame zielonej herbaty w kapsulkach.100 za 100zl!!!!muahahhahahahaha
paranoja!!!nie wierze w nic co gledza w tych reklamach!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Post napisano 1 kwietnia. Samo mowi za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Prima Aprilis czy nie. Wazne jest jedno. Trzymac sie od takich produktow z daleka

ronowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
a ja mam zielona herbate w kapsulkach ale dalem za 120kaps. 50zl.

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
dales 50 zeta za herbate?????????????????
oplacalo sie chociasz??

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy profesjonalisty

Następny temat

Pilne!!!

WHEY premium