SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Revolutions - Whey Shake

temat działu:

Revolutions

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13207

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786





Revolutions - Whey Shake - 2270 g

Opis:

Revolutions Whey Shake to niezwykła odżywka białkowa o wysokiej jakości odżywczej, która charakteryzuje się wyjątkowym smakiem mlecznego koktajlu. Produkt ten posiada doskonałą rozpuszczalność oraz jest bardzo łatwy do przygotowania.

Revolutions Whey Shake dostarcza wszystkich niezbędnych do prawidłowego rozwoju frakcji aminokwasowych - w tym BCAA (tzw. aminokwasów rozgałęzionych) i glutaminy w optymalnych proporcjach.

Revolutions Whey Shake zawiera w składzie białka koncentratu serwatkowego, który powstał na drodze zaawansowanego procesu technologicznego - bez zbędnego ryzyka denaturacji.

Revolutions Whey Shake wspiera ludzi aktywnych i sportowców w dążeniu do wytyczonych celów: ułatwia budowanie idealnie umięśnionej sylwetki oraz pomaga rozwijać zdolności wysiłkowe. Zwiększa efektywność mechanizmów regeneracyjnych, a także poprawia skuteczność procesów anabolicznych.

Revolutions Whey Shake
posiada przepyszne warianty smakowe do wyboru: lody waniliowe, krem truskawkowy, bananowy, mleczna czekolada oraz kokosowy. Dzięki idealnej konsystencji- można go zmieszać bezproblemowo z niegazowaną wodą lub mlekiem. Nie podrażnia układu trawiennego i nie obciąża go.


Skład w jednej porcji (30g):

Kalorie: 117 cal.
Białko: 21g
Tłuszcze: 1.9 g
Węglowodany: 4.1 g

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-06 22:42:26

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4170
mam koks i mieszam 30g bialka 20ml oleju lnianego z woda na noc bo niemam innego bialeczka :) dobrze smakuje a wrecz super

Zmieniony przez - Siemek1990 w dniu 2011-05-10 23:55:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Dobre białko. Rozpuszczalność dobra. Smak dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
Właśnie spróbowałem smak czekoladowy z zimnym mlekiem..

i po prostu bajka, za***is** shake! Rozpuszczalność bardzo dobra, piana minimalna

za ta kase na prawde polecam 10/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
To jest mix koncentrat + izolat czy samo WPC? Nie wiem czy wziąć to czy Syntraxa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
wpc/wpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
Mam czekoladę, rozpuszczalność świetna, smak z mlekiem bardzo dobry, z wodą nie próbowałem. Brak jakichkolwiek problemów żołądkowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Czy to bialko mialo jakies testy? Interesuje mnie produkt przede wszystkim wartosciowy, z faktyczna zawartoscia odzywczego bialka, a nie jakies mieszance roslinne, przeniczne, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie wiem czy miało testy, ale mi to nie przeszkadza i pijam ze smakiem. Nie ulegajmy panice . Zwróc raczej uwagę na jakośc konwencjonalnej żywności którą spożywasz, bo to ona ma o wiele wieksze znaczenie niż fakt czy w białku jest 5 czy 10% mniej protein niż na etykiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie, pozdrawiamy zwolennikow parowek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Nie no panowie. Dieta jest ok. Duzo urozmaicania w zrodlach kazdego makroskladnika. + warzywa, owoce. Pytanie dotyczylo odzywki. Bo moze rzeczywiscie lepiej zakupic Ostrowie. jestem ekto z tendencja do nabierania brzuchola przy wiekszej dawce wegli. jeszcze ciagne mase. staram sie dobierac odzywki zeby stymulowaly efekty.

skoro jecie i jest ok.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
żywność najwyższej jakości, to np jaja z chowu ekologicznego, łosoś "nie-hodowlany" z Alaski ekologiczny, warzywa i owoce odpowiedniego pochodzenia.

Chodzi o punkt ciężkości, wiele osób szuka odżywek "najwyższej jakości", tymczasem żywnośc konwencjonalną spożywa jakości słabej, albo obrabia i przechowuje w niewłaściwy sposób przez co traci ona wiele walorów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Revolutions - CRACK

Następny temat

Revolutions - Humanobol

WHEY premium