SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Reverse diet

Wysłana -
Siemka jak zaczac reverse? Jestem na IF i mam 200g Bialka 68g Tluszczu tylko 50g ww mam w dnt a w dt mam 190g ww. I jak teraz dodawac te weglowodany i jak z interwalami bo robie je 2 razy w tyg

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witam.

W jaki sposób mamy udzielić Ci wskazówek nie wiedząc nic na Twój temat?

Generalnie nie widzę sensu pchania się w ketozę skoro nie posiada się wiedzy jak z niej wyjść bowiem ten etap jest już za nami. Niemniej jednak przechodzenie na wyższe ww powinno być kontrolowane chociażby przez dietetyka, nie zawsze działanie na własną rękę zda egzamin. Osobiście zalecam wyraźne zmiany w spożyciu kalorii ( w tym węglowodanów ), co więcej insulina działa antydiuretycznie, dlatego trzeba liczyć się z tym, że po podniesieniu jej poziomów może dojść do istotnego zatrzymania płynów + wzrostu objętości treści pokarmowej, w tym przypadku brzuch wizualnie wydaje się większy, ale tym nie powinieneś się martwić.

Reverse diet to bardzo kiepska forma wychodzenia z redukcji. Pierwsza zwyżka kaloryczna powinna być duża pod pułap bliski CPM (około 15%) po czym dopiero zaleca się robić delikatne podbicia, w ten sposób poprawisz metabolizm i wydzielanie hormonów (tarczyca, kortyzol, leptyna, grelina, testosteron..) co więcej, wysoka zwyżka kaloryczna może poprawić zdolności wysiłkowe, a także zwiększyć zarówno spontaniczną (niewymuszoną) aktywność fizyczną w ciągu dnia jak i efekt termiczny pożywienia (TEF). Powolne zwiększanie energii w diecie naraża nasz organizm na niekorzystną ekspozycje deficytu kalorycznego.

To są ogólne tipy.
Nic na Twój temat nie wiadomo.

http://www.sfd.pl/.-t922822.html


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-18 19:32:05
Wysłana -
Witaj,
Jak kolega wyżej nie ma potrzeby robić reverse diet.
Pozdrawiam
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź