SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reverse diet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 173
Siemka jak zaczac reverse? Jestem na IF i mam 200g Bialka 68g Tluszczu tylko 50g ww mam w dnt a w dt mam 190g ww. I jak teraz dodawac te weglowodany i jak z interwalami bo robie je 2 razy w tyg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

W jaki sposób mamy udzielić Ci wskazówek nie wiedząc nic na Twój temat?

Generalnie nie widzę sensu pchania się w ketozę skoro nie posiada się wiedzy jak z niej wyjść bowiem ten etap jest już za nami. Niemniej jednak przechodzenie na wyższe ww powinno być kontrolowane chociażby przez dietetyka, nie zawsze działanie na własną rękę zda egzamin. Osobiście zalecam wyraźne zmiany w spożyciu kalorii ( w tym węglowodanów ), co więcej insulina działa antydiuretycznie, dlatego trzeba liczyć się z tym, że po podniesieniu jej poziomów może dojść do istotnego zatrzymania płynów + wzrostu objętości treści pokarmowej, w tym przypadku brzuch wizualnie wydaje się większy, ale tym nie powinieneś się martwić.

Reverse diet to bardzo kiepska forma wychodzenia z redukcji. Pierwsza zwyżka kaloryczna powinna być duża pod pułap bliski CPM (około 15%) po czym dopiero zaleca się robić delikatne podbicia, w ten sposób poprawisz metabolizm i wydzielanie hormonów (tarczyca, kortyzol, leptyna, grelina, testosteron..) co więcej, wysoka zwyżka kaloryczna może poprawić zdolności wysiłkowe, a także zwiększyć zarówno spontaniczną (niewymuszoną) aktywność fizyczną w ciągu dnia jak i efekt termiczny pożywienia (TEF). Powolne zwiększanie energii w diecie naraża nasz organizm na niekorzystną ekspozycje deficytu kalorycznego.

To są ogólne tipy.
Nic na Twój temat nie wiadomo.

https://www.sfd.pl/.-t922822.html


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-06-18 19:32:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Witaj,
Jak kolega wyżej nie ma potrzeby robić reverse diet.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - zaburzenia odżywiania

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - zapotrzebowanie kcal

WHEY premium