SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rettie / Dziennik - Masssaaa... Być cięższym niż Fg=m*g

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 604
No, zaraz do dentysty, po powrocie jakieś papu i na salę. Relacje z sali też chyba zdam, gdyż jest to pewien rodzaj treningu :D Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 604
No, to wczoraj na sali było całkiem wporzo, w kosza nawet nawet szło, w siate jeszcze lepiej. Nie ma tu zbytnio co gadać, trzeba by posłuchać mojego ojca :D By mógł godzine nawijać o tym co dobrze a co źle robie ;P Sniadanie, a zaraz do szkoły. Ciao
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
To niech się Tato zarejestruje. Albo sam założy bloga, jak ćwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 604
Ale nie nie, on nie mówi o siłowni bo się nie zna, tylko o koszykówce i siatkówce. Akurat w tych tematach wie co mówi, bo przez długie lata grał w obydwie dyscypliny.

Po dzisiejszym treningu (7.03) czuję się nadzwyczaj dobrze. Nie jestem taki padnięty, a zwiększyłem nawet ciężar tak jak zapowiadałem w przysiadzie, wiosłowaniu, martwym i wspięciach na palce. Także jest super. Jutro jadę na jakieś zakupy, musze sobie upatrzeć bezrękawnik jakiś, bo raz że rękawki mi przeszkadzają w większości ćwiczeń, a dwa że szczególnie przy wyciskaniu zza karku mi hamują ręce. I znowu ta lekka zazdrość widząc młodszych ode mnie, a dużo silniejszych.. Trudno się mówi, trzeba ciężko pracować ^^
Pozdro wszystkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 604
Opuściłem relacje z poniedziałku (10 marca), za to relacjonuję dziś (12.03) - środa.

Jest postęp! :D Rośnie siła klatki ^^ Zwykle nie umiałem wykrzesac więcej niż 3 powtórzenia z 40kg, dzisiaj poszło 6 razy i to z zapasem, także w poprzednich seriach zwiększe ciężar. Za tydzień-dwa dodam jedną serie do każdego cwiczenia. Więc jest super ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Powodzenia zycze bo masz troche roboty
Ale dietka + ostry trening i silna wola zrobią napewno swoje

3m sie i bede zaglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Fg=m*g
Jest to wzór na siłę ciężkości, czyli to co chcę zwiększyć


Ile niutonow obrales sobie za cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 604
@obliques
No 75N na początek wystarczy :D

Ostatnio na treningach idzie całkiem wporządku. Zwiększyłem ciężar wiosłowania. Wiosłuje takim samym ciężarem co wyciskam na płaskiej - ekstra... :P Ostatnio też dorzuciłem po 1.25kg na strone przy cwiczeniu bica, takze tez w porządku. I chyba też dołoże po 1.25 na klatkę, bo nie idzie tak cięzko jak powinno, a to chyba dobry znak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 604
No fajnie, na siłowni byłem dziś dwa razy. Pierwszy raz okazało się, że jest zamknięta -.- Drugi raz okazało się że jest na niej 10chłopa. Kurna :P Ide zaraz trzeci raz, mam nadzieję, że w końcu poćwicze bo już mnie roznosi w domu. I chyba dodam po jednej serii do każdego ćwiczenia.. I wlaściwie zastanawiam się co jest lepsze przy robieniu masy mięśniowej, np. 5 serii ze zwiększanym ciężarem, czy 3 ciężkie, i w ostatniej serii maksymalny ciężar jaki dam radę unieść te 6 razy. Bo przy 5-ciu seriach nie ma o tym mowy, bo jestem zbyt zmęczony. Czekam na odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 604
Hm, w poniedziałek nie ma siłowni.. Chyba za to pójde na basen...
Proszę o odpowiedź na pytanie zawarte w poprzednim poście :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS - majkel89

Następny temat

jak powiększyć klate

WHEY premium