SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Resumption - DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35027
Witam !
Po namowie jednej z modek postanowiłam założyć dziennik.
Celem tego dziennika będzie mój powrót do formy. A w późniejszym czasie , może nawet , kto wie - wypracowanie szczytowej formy.
Ale to nie wszystko, prócz najważniejszego - czyli formy fizycznej, chciałabym zawalczyć również o piękną, zgrabną , kobiecą sylwetkę.
Liczę na pomoc i wsparcie ponieważ wiem, że czeka mnie ciężka walka.

Może krótko przedstawię swoją historię - Zacznę od tego, że kilka lat temu zaczęłam trenować w klubie, szło mi świetnie, dostałam propozycje dużo wyższego klubu - zgodziłam się. Niestety klub ten był bardzo daleko i przez ostatnie ponad 3 lata moje życie początkowo wyglądało tak - szkoła, ze szkoły biegiem do domu , szybko wyjazd na trening i powrót ok. 22 Później postanowiłam pójść tam do szkoły, codzienne trening (ok. 2 , czasem 3 ) ale to nie treningi były problemem lecz to, że wstałam 4 rano, wychodziłam z domu 5 wracałam 22 - 22:30. Zaczęło mi brakować wolnego, domu, rodziny ale nie poddawałam się , przecież to było moje marzenie... Wkońcu nie wiedząc nawet kiedy wpadłam w depresję (chyba tak to mogę nazwać) ponieważ odciełam się od znajomych, nie miałam ochoty nigdzie wychodzić a każda wolną chwile spędzałam w domu ponieważ bardzo mi tego brakowało. Strasznie wypaliłam się psychicznie, zaczęło mi gorzej iść, na treningach wieczornych nie myślałam o treningu tylko o tym kiedy wkońcu pójdę do domu. W tym czasie też stało się coś co odbiło się najgorzej... zaczęłam mało jeść, brak czasu, brak chęci na przygotowanie posiłku do szkoły, do tego brak apetytu - chyba z tego stresu nie czułam wgl potrzeby jedzenia ,a to że nie miałam czasu o tym myśleć sprawiło, że moja waga spadła (dodam ze zawsze byłam chudziutka ale jadłam duzo , i na dodatek chipsow, lodow , slodyczy - wiec kalorii bylo duzo czyli energii). Początkowo nawet się cieszyłam z super 6packa ,ale wkoncy zauwazyłam, że jest coś nie tak - ze nie chce być takim szkieletem. Zawsze miałam duże piersi (jak na swoja budowe byly duze, poprostu na takie wygladaly wzgledem sylwetki) a tu nagle praktycznie deska... Ale oznaki sylwetki nie były jedyne i nie przeszkadzały mi tak jak to że mimo tego - jak to mówią ludzie "Masz talent, bardzo dobra technicznie ale... no własnie jest to ale... czyli - przydałoby Ci się troszkę ciałka i będziesz najlepsza " Zawsze miałam mało ciałka ale nie przeszkadzało to aż tak jak teraz... poniważ sport ten jest kontaktowy i praktycznie każdy z łatwością mnie przepcha . Ogólnie to zawsze miałam świetną kondycje , byłam szybka , energiczna, dynamiczna - mimo ze malo jadlam dalej taka byłam, aż nagle , tak jakby z dnia na dzień wszystko trachło... ja nie mam kompletnie siły, stałam się wolniejsza , mniej wytrzymała itd. I jestem pewna ze to nie wina przygotowania ponieważ treningów miałam bardzo dużo. Przez wakacje była przerwa a ja trenowałam sama po minimum 6h dziennie. Bardzo intensywnie. Wpadłam na pomysł, że to może wina tego jak jem - no i teraz jestem w tym miejscu jakim jestem, zaczełam jesc wiecej ale to dopiero pare dni wiec nie wiem czy to cos pomoze. Tu pojawia sie moje pytanie czego to jest wina ? Jedzenia ? Treningu ? czy moze sobie darowac i odpuścić, bo sie poprostu nie nadaje ? Ps. Przepraszam za chaos w tej historii ale jest ona długa, bardzo długa , a chciałam napisać tylko te w miare wazniejsze fakty - także przepraszam.

Podsumowując - Czego oczekuję ... ?! Zakładając dziennik oczekuję pomocy, wsparcia. Jestem pewna, że są tu lepsi specjaliści niż zwykły dietetyk z okolicy (na która zresztą też nie mam pieniędzy) i mam nadzieję, że pokierujecie mnie , powiecie w czym jest problem i jak go rozwiązać - a ja będę mogła znów być w wysokiej formie.

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: fubuu11
WIEK: 18
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: Kilka lat

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 41
WZROST: 153
OBWÓD RAMIENIA: nie znam
OBWÓD ŁYDKI: 33
OBWÓD UDA: nie znam
OBWÓD BIODER: nie znam
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: nie znam
OBWÓD TALI : 52 cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 75cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Powrót do pełni sił i upragnionej formy orz Zgrabna sylwetka.
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? : od roku brak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
nie
****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE? staram sie jesc wiecej
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
raczje utrzymuje
****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE
mam w okolicy silownie, a w domu troszke obciazenia , hantle, sztange ale wydaje mi sie ze poki co nie warto trenowac silowo. Mam duze obciazenie treningowe w swoim sporcie

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.
Tu jestem dogadana z modką i zdjęcia będę wysyłać w prywatnych wiadomościach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35027
halinae
Jak rozumiem miesiączkowałaś w ogóle, to chyba wiesz jak się czułaś przed, nie? To bardzo indywidualna sprawa, nie ma reguły. I nie przesadzaj znowu, młode dziewczyny często mają okres nieregularnie, "bum nagle pojawia się" każdej się może zdarzyć, noszenie na wszelki wypadek dwóch podpasek w torbie było normalne jeszcze jak ja chodziłam do szkoły.

Wcześniej nie miałam z tym problemów - miesiączkowałam regularnie i zawsze tak samo tzn. nie miałam jakiś nagłych zalań czy znów takich, że prawie nic. Czułam się też zawsze dobrze, nie bolało mnie nic nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Zrzut z diety jeszcze wstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35027
Corum - właściwie to nie wiem czy to ma sens , bo praktycznie każdy dzień był inny raz jadłam tak ,raz tak. Wydaje mi się, że nie da to żadnych informacji, ale oczywiście wstawić mogę np. z wczoraj jak to wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Zrób. Nawet z paru dni. I jest to naprawdę potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35027
To jest zrzut z wczoraj 19.08 - dodam ze oprócz tego co w misce dodatkowo troszke podjadałam , nawet dosc sporo (jak na mnie i wczesniejsze jedzenie) bo postanowilam teraz jak najwiecej jesc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Hej
Czy ja nie widzę, czy nie napisałaś,co trenujesz? Tyle o tym treningu a nie wiadomo o co chodzi.
I ojejciu- 52cm w talii?! Będziesz dużo jadła
Powodzenia!

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35027
Garfieldka - Hej ;) dziękuję za zainteresowanie. Szczerze powiem, że fajnie jak ktoś się interesuje - dodaje to wsparcia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35027
Wcześniej jadłam np. tak
Dodam, że bywało nawet tak że zjadłam owsianke a pozniej nic ,albo tylko coś podjadłam ale bardzo malutko :/
Przy czym trenowałam 2,5h rano i wieczorem nawet ponad 3 h :/ Gdzie na 1 treningu potrafię spalić 1000 kcal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
no - słuszne posunięcie z tym dziennikiem. ale kalorii tak jak Ci pisałem wcześniej powinnaś mieć wiecej


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-08-20 11:06:04

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dziewczyna będzie miała bat nad głową Szefie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
no i dobrze - ale brawo dla niej że się przemogła i założyła dziennik. Krok milowy w dobrym kierunku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Radosny koci dziennik :D

Następny temat

Jak zacząć trening siłowy ze szczególnym uwzględnieniem pośladków?

WHEY premium