SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z cyklu: Susta, Meta, X-tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ogolne info o mnie: cwicze ponad 10 lat z przerwami. Zawsze bylem duzy, zanim zaczalem koksowac 1,5 roku temu (w wieku 24 lat) bylem posadzany o branie sterydow juz duzo wczesniej (w wieku 18 lat waga 97kg, lapa 44cm, wyciskanie 130kg, efekty diety, treningu i 2 cyklow na kreatynie, na inne suple kasy nie bylo, a jak byla to szlo na fajki i alkohol, jak to w tym wieku). Obecnie trenuje od pazdziernika 2010 (rok wczesniej podobnie, w lutym 2010 roku, czyli te poltora roku temu zaczalem pierwszy cykl na enanie (prolo 10 tygodni- 200-300mg e4d i mecie 4 tygodnie- 20-30mg ed jelfy, waga przed cyklem po 3 miesiacach cwiczen na sucho 96-97kg, po cyklu 102-103kg). W kwietniu skonczylem cykl, odblokowalem sie, ale zaczalem ostrzej melanzowac i mniej cwiczyc. W maju przyszla powodz, wtedy treningi odpadly, a ja zaczalem coraz wiecej chlac. Waga z okolo 102kg spadla do stanu wyjsciowego (jakies 92kg, od kilku lat nie wazylem mniej niz 88kg, lapa nie spadla nigdy na mniej niz 40-41cm). Od maja do pazdziernika zeszlego roku zero treningow.

Obecnie po 20 stycznia (po 3-4 miesiacach cwiczen na sucho i kreatynie na przelomie grudnia i stycznia) zaczalem cykl na propie (dawki 120-150mg e2d) i mdrolu (tydzien 1 kaps, 2 tygodnie 2 kaps, potem angina i przerwany mdrol kvrwa!). Cykl mial trwac 8 tygodni (mdrol 4 tygodnie prop 8 tygodni) i mialem go skonczyc, ale trafilo sie winko w dobrej cenie, wiec postanowilem przedluzyc cykl, dorzucic clena i sprobowac winka;). Cykl z winem i clenem trwal 5 tygodni, zlecialo troche fatu mimo malej ilosci aerobow;). Cykl zakonczylem na poczatku maja(obecnie mostek- prop lecial w dawce 50-60mg e2d i hcg, lacznie 6 tys. jm rozbite na 6 czy 7 strzalow e2d). Od 6 czerwca ruszam z cyklem susta mdrol xtren. Pierwszy strzal susty polecial wczoraj:). Dodalem do tego jeszcze jakies 0,1ml propa zeby bylo 40mg propa w strzale. W czwartek i sobote jeszcze po ~45mg propa walne (0,9ml zostalo mi, bo dodalem do sustamedu te 0,1ml:). Dalem teraz suste zeby spokojnie zaczac, tak mi doradzono. Nastepny strzal w poniedzialek, czyli pierwszy strzal e6d bedzie. Od nastepnego poniedzialku juz normalnie leci.

Czyli tak:


1-8 susta 250mg e3d (flakon 10ml King Labs- 10 strzalow, 5 strzalow omki aptecznej, 3 strzaly sustamedu balkan, w kolejnosci jak napisalem zamierzam stosowac, z tym ze zaczalem sustamedem, od poniedzialku king, jak sie skonczy to oma i ostatnie 2 strzaly poleca sustamedu e4d zamiast e3d)
1-4 mdrol 2 kapsy ed (CEL)
3-6 xtren 3 kapsy ed (CEL)

Tydzien po ostatnim strzale lagodne zejsciem propem, zeby lepiej trafic w odblok i zeby nie bylo naglego spadku tescia i duzych spadkow. Bede bil 100mg e2d, ostatnie 2 strzaly po 50mg--->zastanawiam sie czy tak zrobic czy zejsc normalnie z omki. Podobno nie zawsze zejscie propem jest dobrym wyjsciem. Co o tym myslicie?. Razem z propem poleci 6 strzalow hcg po 1000jm e2d. Po hcg 20-24 tabsy clomidu, booster tescia, kreatyna (stack plus mono), lzejsze cwiczenia, oczyszczanie organizmu (planuje off na 4 miesiace okolo, od poczatku wrzesnia, wtedy mniej wiecej skoncze odblok). W styczniu planuje znowu dluzszy cykl;). Z tym, ze sprobuje juz deki wtedy, agi, antka i trenu ace;). Czym lepiej zejsc z cyklu, omka normalnie czy propem?

Ankieta przed cyklem, bo za duzo juz napisalem, nie bedzie sie wam chcialo czytac;).

1. WIEK: 26
2. WAGA: 98
3. WZROST: 180
4. WYMIARY: na zimno, bez pompy
-biceps: 46,5-47
-klatka: 129-130 (w najszerszym miejscu)
-udo: 67-67,5
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 10 lat
6. DIETA: jest, nizej dokladnie opisane wszystko
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: enan + meta, obecnie przed cyklem i mostkiem: prop + mdrol + wino
8. TRENING: split, 4 razy w tygodniu, na mostku trening silowy obwodowy byl przez 3 tygodnie
9. CEL CYKLU: z 5kg suchej masy, definicja, poprawa gestosci miesnia i niewielkie powiekszenie obwodow (1,5-2cm w lapie, zeby 48cm po cyklu zostalo wliczajac jakies niewielkie mam nadzieje spadki:), sila 5-20kg w bojach
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: cykl trwa:)
11. POZIOM BF%: 18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry, nie bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola plus owlosienie;)
15. PPM (podstawowa przemiana materii): BMR: 1961, TDEE (zapotrzebowanie): 2900 okolo
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 165
-martwy ciąg: 150x10
-przysiad: 140x12



Dieta:

I posilek:

100g owsianki zalanej goraca woda, po odczekaniu ~20 minut wrzucam do niej 25g bialka serwatki (okolo 20g bialka), 60-70g sera bialego chudego, do tego 2 jajka- jedno cale, drugie tylko bialko. Wszystko mieszam blenderem i pije:). Nienajgorsze w smaku:).

II posilek:

200g chleba razowego plus tunczyk na wodzie

III posilek:

jak I

IV posilek:

100g ryzu parabolicznego plus filet z kurczaka/indyka 200g plus jakies warzywa (raz w tygodniu czerwone mieso)

V posilek:

od razu po treningu: 35-40g carbo plus 30g serwatki plus porcja BCAA (przed i po treningu)

Godzine po:

100g ryzu bialego plus filet z kurczaka/indyka 200g plus jakies warzywa (dzien nietreningowy: ryz para zamiast bialego)

VI posilek:

jajka gotowane na twardo zazwczyaj, 6-7 jaj (2 cale jajka, 4-5 bialek) plus czasem 50g sera bialego chudego, jesli minelo >2 godziny od zjedzenia miesa

Kazdy posilek (oprocz ostatniego): okolo 70-80g wegli, liczac z cukrami prostymi (3,5-4g/kg, w zupelnosci wystarczy przy moim metabolizmie), 40g bialka (roslinnego nie licze, wychodzi jakies 2,5-2,7g/kg bialka, dodatkowo 2 razy dziennie 20g bialka z odzywki bialkowej (wpc zazwyczaj, czasem kupie tez dodatkowo inne bialko) , w treningowe miedzy 2 a 3 posilkiem i po treningu, w nietreningowe 2 razy dziennie miedzy posilkami). Tluszczy okolo 1g/kg.

Kalorie:

-z wegli: 1400-1600
-z bialek: 1000-1100
-z tluszczy: 800-1000

Razem: 3200-3700 (zalozmy, ze 3500:). Zapotrzebowanie wynosi ~2900kcal plus minus 100, wiec jest plus ~500kcal. MINUS diety: jem malo warzyw, z owocow 2-3 kiwi dziennie (poprawia przemiane materii i jest ponoc krolem witamin wsrod owocow:).


Trening: 4 razy w tygodniu split, do wyczerpania miesniowego, ze zmniejszaniem ciezaru i przerwami 45-60 sekund. Trening z KiF-u 3/2011. Planuje nim jechac 5-6 tygodni, potem 3-4 tygodnie trening "wstepne zmeczenie", po cyklu trening w zakresie 10-12 powtorzen i ilosc serii zmniejszona o 1.

Zdjecia przed cyklem wkleje jutro lub w niedziele.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-06-03 15:26:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
powodzonka

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Mam nadzieje ze nie olejesz relacji i doprowadzisz ja od poczatku do konca
Powodzenia i mniej przerw w treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Ciekawie opisane, postaram się zaglądać mam nadzieję, że będziesz prowadził. Przydałoby się cyknąć jakąś fotkę w pozach i wrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15904
Powodzenia.
Wrzuc foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
tez interesuja mnie prohormony,moze mnie namowisz

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Jay, czytaj dokladnie - foty jutro (wlasciwie juz dzis) albo w niedziele

Nacjol jesli mozna wiedziec, gdzie m-drola kupiles? masz pewnosc ze jest ok?
z tego co wiem to teraz mnostwo podrobek lata (na all.. ponoc prawie kazdy fake sprzedaje).

Zmieniony przez - kubagrd w dniu 2011-06-04 00:09:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Powodzenia
Oczekuje dobrej relacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28934 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900890
133mhz dobre ph robia robote lepiej niz saa pompa sila masakra. ale fakt flaki wykrecaja niemilosiernie(m-drol).kumpel na x trenie tez notowal wspaniale przyrosty suchego miecha do tego ladnie fat zmalal i sila wzrosla.
bombowy zestaw bardzo ciekawy 2 super srodki i test na podkladke prosto klasycznie i mega skutecznie.tylko zainwestuj w heparegen i lecytyne bo m drol lubi watroby trawic co do zejscia obie opcje fajne omka sama sie milo staperuje z koleji po propie latwiej trafic w odblok i tez mozna zjechac z dawkana 3-4 ostatnich strzalach np 100-75-50-25.

nacjol ja mam uwagi co do diety:

do miksu sniadaniowego mozesz dodac slodzik odrobine miodu dla smaku kakao naturalne lub kawa rozpuszczalna znam doskonale te miksy z autopsji fajnie jest tez wrzucic garsc orzechow i zurawiny szuszonej do juz zmielonej masy.fajnie mozna eksperymentowac

wywal tego tunczyka chyba ze kupujesz dobrej jakosci drogiego.chociaz ja bym szamal 'od swiata' jak bym nie mial miesa pod reka lub zastap ryba wedzona/duszona np.

bcaa popijaj w czasie treningu wtedy po trenie dajesz carbo z wpc.dla smaku i witamin tez bym dodawal kilka min po takim szejku jakies owoce oczywiscie we wlasciwej ilosci i na koszt czesci carbo.np dajesz gruszke/jablko a odejmujesz 10 gr carbo.

do sniadania daj cale jajka nawet z 4-5 ale wtedy na wieczor sam twarog. ew tak jak piszesz 2 cale do sniadania i np 2 cale + 200 gr twarogu na ostatni posilek.zoltka sa zrodlem bardzo zdrowego tluszczu wiec spokojnie mozesz wcinac cale.

co do tluszczu to nie wyjdzie raczej z diety ok 100 gr tluszczu bo jako jego zrodla widze same jajka.dodaj oliwe z oliwek orzechy i nie boj sie czasem zjesc tlustszego miesa np wieprza.tylko staraj sie wtedy nie laczyc z weglami.

powodzenia i wytrwalosci w prowadzeniu relacji bede czestym gosciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
mi sie zdaje ze troche za malo kcal, przy takiej wadze to ja bym pewnie musial jesc z 6k
Np. jak wazylem 76kg i probowalem masowac to jadlem 3800 a czasami nawet ponad 4k a i tak nie moglem przytyc, chvjowa genetyka

Posilki dobrze skomponowane, ale ja bym wybral zamiast ryzu parabolicznego ryz brazowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28934 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900890
rodzaj ryzu nie ma praktycznie zadnego znaczenia roznica ig minimalna chyba 5 punktow nie zobaczy sie roznicy.najwazniejsze zeby sie nie meczyc jego spozywaniem i zeby wchodzilo ze smakiem wtedy lepiej sie trawi i mniej stresujemy sie niesmaczna miska.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bold - jak długo można ciagnąć cykl?

Następny temat

Problem z gino

Wiecej