SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja Redu, Enan prop tren - T3 Clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Witam Panowie,

Na start ankieta
1. WIEK: 23
2. WAGA: 92
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:118
-udo:68
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA: Keto 2700kcal
b/t/w ok 180g białka <15g ww 200g t
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:solo enan 250mg e3d / prop/tren 100//100mg e2d
8. TRENING: 3x w tyg FBW Wielostawy, aeroby 3x w tyg 20-25min
9. CEL CYKLU: redu
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: ostatni cykl prop tren pod koniec roku
11. POZIOM BF%: 25% -/+
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Zero oznak łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg 230
-przysiad: 210

Jako że, ostatnie moje relacje się przyjęły i miały jako takie zainteresowanie, postanowiłem że przeprowadzę ją i tym razem.
Jeżeli ktoś śledził moja poprzednią relacje widział co jadłem jak trenowałem co biłem itp. Efekt był bardzo dobry.
Po ostatnim cyklu zrobiłem sobie krótką przerwę od SAA zwiększyłem kcal zmieniłem trochę trening,
podlało to fakt, ale jestem pewny że wpadło też mięso, siła trochę wzrosła no i nadszedł czas na moją redukję życia którą zapowiadałem wcześniej :D
Ma ona na celu przygotowanie mnie pod suchą masą w drugiej połowie tego roku.

W relacji oczywiście będę wpisy kilka razy w tygodniu, będą zdjęcia, wymiary, badania.

Akutalnie leci:
Enan 250mg e4d
Prop 50mg e2d
Tren a 50mg e2d
120mcg Clen
60mcg T3

Dieta keto 2700kcal
Trening FBW siłowy, wielostawy plus ćwiczenia akcesoryjne, na stabilizację itp itd Farmer Zercher
Aeroby potreningowo 2-3x w tyg na start 20-25min potem będę mógł dorzucić 3x w tyg a potem po 5 min co tydzien ;)

Wiem po poprzednich relacjach że nie tylko są ludzie zainteresowani i śledzą temat ale są też ludzie, którzy chcą się zdecydować na podobny cykl i pytają jak samopoczucie efekty itp także jestem jak najbardziej otwarty na wszelkie pytania, może jakieś rady itp


Pozdrawiam

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
Należy również pamiętać,że kolega równie dobrze mógłby przeprowadzić tą redukcje na samym podkładzie z teścia i ewentualnie dorzucić coś przy 12-14% na tą oponkę. To by wystarczyło, on nie wycina się pod zawody. Do tego ten tren, ten środek nie działa tak jak powinien przy tym poziomie otłuszczenia. Ogólnie PED działają lepiej gdy ten bf jest przynajmniej na granicy przyzwoitości tj. chociaż te 15%.


Zmieniony przez - Heliodor Cepa w dniu 3/19/2018 10:57:10 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
No to ja mam pytanie takie ogólne. Wszyscy starsi stażem piszą że tren to pod zawody, jako ostateczność itp a ostatnio widzę wiele osób które brało test, ewentualnie jakiś jeden słaby środek i od razu tren. Przecież jest tyle wspaniałych środków dlaczego od razu na tren wchodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
bo zakazany owoc lepiej smakuje?
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41861
to ambrozja posrod innych,pewnie dlatego :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Cos w tym jest heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Małe dawki krótkiego trena jeszcze nikomu nie zaszkodziło :D
Brałem wcześniej i byłem zadowolony nawet bardzo, teraz mam zamiar zrobić jeszcze lepszy efekt końcowy.
Co do innych środków to jeszcze mam przed sobą kilka dobrych.

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Poka jakies foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93245 Napisanych postów 362735 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663996
Masz przed soba ale co najlepsze zmarnowales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Tak było w październiku

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Duże zdjęcia wiec obraca ..
Tu jeszcze plecy

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Na silce dzisiaj zrobię aktualne

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen make me Shake

WHEY premium