SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja Redu, Enan prop tren - T3 Clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Tobie za to e penis nie urośnie jak dodasz swoje 5 groszy nie na temat ;)

Pozdrawiam


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-03-19 14:00:48
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Mastornxl
Tobie za to e penis nie urośnie jak dodasz swoje 5 groszy nie na temat ;)

Pozdrawiam



Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-03-19 14:00:48

Nie obrażaj tutaj ludzi, więcej pokory!
Dobrze Ci radzą a Ty swoje...
Na moje skromne oko nic dobrego z tego planu nie będzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
gosc wyglada jak wyglada ale tyle w siebie laduje. moj ziomek po 2 latach treningow wyglada lepiej. sorry, musialem

Jakby prześledził temat, wiedziałby co leci, jaka dieta co i jak, i że nie interesuje mnie jego ziomek.
Nikogo nie obrażam, jak już zaczynamy pisac nie na temat to czego się czepiac ;) ?

Problem z niczego, zapytałem o Dieite LCLF bo wczesniej nie miałem z nią żadnej styczności, od tego jest forum żeby zapytać.

Jedyna osobą która wyżej pomogła jest Natan.
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Mastornxl
Panowie, chyba trochę za bardzo dałem się ponieść emocjom i chęcia szybkich efektów, może to też zasługa trena ,,k***a ch** wyj**ane lece na PEŁNEJ!''
Pogadałem z kolegą tak szczerze na ten temat i dopiero otworzyłem oczy że lece na enanie propie i trenie gdzie dopiero co dorzuciłem propa i trena więc jeszcze nie zdażyło się to wkręcić.
Zrobię tak że bede trzymał to keto dorzucę trochę ww do ok max 100g na rzecz białka, kcal obetnę to 2500.
Dopiero też co ogarnąłem bieganie bo właściwie wczesniej to było ok 10 min i śmierć, teraz jestem na spokojnie w stanie robić te 20 min.
Także dobre efekty jeszcze przede mną a już chciałem dokładać coś kolejnego.
Będę leciał 400 testa(prop/enan) tyg i 150 trena do tego T3 60-80 i póki co tyle.

Co do środków to póki co te zostaną. Trzymałem podobnie diete i saa w tamtym roku i byłem zadowlony z efektów.




Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-03-13 13:18:13


chyba ktos tu ma rozdwojenie jazni

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
I do czego nawiązujesz tym cytatem ?

Szkoda słów ;)



Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-03-19 14:33:17
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
do tego ze wielce przejrzales na oczy, ze tren Ci w glowie halo zrobil i ze zostawisz w spokoju to dnp. a tu co? pierwsza partia juz poszla.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Pewnie tym ze niby sie ogarnales ze waliasz srodki duzego kalibru i jeszcze chcesz dokladac i zostajesz na testo plus t3 a wyszlo inaczej jak widac
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
Ja również nie wiem skąd to DNP . Piszesz,że spadła waga, wymiar w dół, po co jeszcze coś dokładać w 3 tygodniu redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
bo pewnie mysli ze wiecej znaczy lepiej

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Nie róbcie mi śmietniku w relacji, dorzuciłem DNP, interesuje was co z tego wyjdzie to obserwuje nie to nie widzę sensu dalszej konwersacji, chcecie sobie poplotkować to prosze na Priv.
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen make me Shake

Następny temat

Co po trenie

WHEY premium