SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja Redu, Enan prop tren - T3 Clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
"Love handles" aż Ci się wylewają





Zmieniony przez - Natan33 w dniu 06/03/2018 16:43:57

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Wiem, boczki praktycznie od zawsze takie duże, mam bardzo szerokie biodra i jeżeli podleje chociaż troche to tam widać od razu różnicę, tym razem jednak mam zamiar zlecieć z BF jak najniżej więc nie powinno ich być i tak mam zamiar utrzymać :P
Ale fakt to swego rodzaju mój kompleks

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Mastornxl
Małe dawki krótkiego trena jeszcze nikomu nie zaszkodziło :D
Brałem wcześniej i byłem zadowolony nawet bardzo, teraz mam zamiar zrobić jeszcze lepszy efekt końcowy.
Co do innych środków to jeszcze mam przed sobą kilka dobrych.


To czy nie zaszkodzi to sie dowiesz za kilka lat...

Ale zycze udanej redukcji
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Witam Panowie, prawdopodobnie od poniedziałku do cyklu dojdzie jeszcze DNP, będę miał 30 tab.
7 dni po 1 tab 250mg dawkę planuje na noc ale zobaczę jak noce będą wyglądały :D
po 7 dniach jeżeli nie będzie aż takiego p******nięcia wrzucę 8 dzień 500mg 9 dzień 250mg i tak będę przeplatał.
Zdjęcia przed i po będą, codziennie będę aktualizował samopoczucie i wagę.
Dietę Keto zmienie na ten czas na LC, w tle będzie lecieć Enan prop tren i T3.
Waga startowa 93kg, obwody podeślę jutro z rana


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-03-09 10:37:29

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Jeżeli cykl będzie udany a zakładam że nie wytnę wszystkiego do zera, DNP to mocny środek ale nie magiczny :D
To zrobię przerwę ok miesiąca i zrobie drugi taki cykl, już zależy od obserwacji podczas 1 cyklu.

Co do obecnych obserwacji odnośnie obecnego cyklu enan tren prop i t3, o wiele większa potliwość, czasami tak o siedząc potrafię mieć basen pod pachą, apetyt trochę większy, energia na siłowni jest, chętnie by się poszło poćwiczyć DNT :D
Muszę wymienić baterie w wagach bo jedna pokazuje z rana 90.1 druga 92,9, postaram się na weekend pomierzyć i zważyć i rozpiszę tutaj co i jak.
BF w chwili obecnej kręci się ok 25% wiec sporo jak na mój wzrost.

Podczas DNP raczej nie będę się mierzył ze względu na retencję wody, ale tydzien po DNP wrzucę akt foto i pomiary.Liczę że będzie spoko :)




Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-03-09 10:47:12

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Na zagranicznych forach boją się DNP jak ognia, piszę tu o osobach bardzo bardzo doświadczonych, za to lubią duże dawki T3 i clenu. Dnp zwiększa wrażliwość insulinową ale zmniejsza wyrzuty insuliny więc do dnp musi iść insulina żeby to miało sens. Nie chcę hejtować ale śpieszy ci się do zawodów, jest jakiś termin? Jeśli nie to myślę że to słaby pomysł z dnp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Zapraszam do tematu podwieszonego o DNP

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Witam Panowie,
Dzisiaj lub jutro powinna być paka z DNP,
Wczoraj przez zmiane pompek z 2ml na 5ml zrobiłem strzała z 100 propa 100 trena i 250enanu, było zmieszane i juz za późno żeby wcisnąć z powrotem :D
Dieta obecnie dopięta na ostatni guzik, chce przygotować w pełni organizm do DNP żeby od ręki fat leciał.
Waga dzisiaj rano 90kg, zakładam że na DNP zejdzie do ok 85kg, ale zobaczymy jak to będzie wyglądać podczas.

Moje założenie na dziś to zlecieć do 80kg więc jeżeli zejde do tych 85 zobie miesiąc przerwy i jeżeli nie zejdzie z dietą i treningami zrobie 2 cykl na DNP.
Trening 3-4x w tyg, do tego 3x w tyg interwały tylko na bieżni na siłce więc nie są to typowo interwały które trwają 5 min i chce się po nich rzygać :D Ale działa na mnie lepiej niż 25 min cardio.
Treningi siłowe na wielostawach, superserie, dużo ćwiczeń akcesoryjnych i na stabilizację.
Wymiary z ankiety(chyba troche j**łem się z klatą :D miało być chyba 108)
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:118
-udo:68
-talia: 92
W weekend było
-biceps 40
-klatka 106
-udo 65
-talia 90
waga startowa 93,9kg
Teraz jest ok 90,5kg
Sylwetka po t3 trochę się spłaszczyła ale tren trzyma nabicie :)

DNP mam zamiar dziabnąć w niedziele na wieczór 1 tab 250mg.
Także do weekendu jeszcze będzie cisza, i w sobote wrzucę akt wagę wymiary i foto. i polecimy z tematem :)
T3 zostało mi jeszcze na ok 20dni, ale mam Clena 100tab i zastanawiam się nad 1 tydz DNP+T3 a potem DNP+Clen akurat clen 2 tyg on 2 tyg off więc ostatnie 2 tyg DNP leciało by z clenem.
Do tego obecnie leci 250mg Enan 150mg prop 150 mg tren a/ tydz

Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to śmiało :)
Pozdrawiam

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16081 Napisanych postów 18054 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196422
Spory arsenał jak na amatorską redukcję ale życzę powodzenia. Nie jesteś za bardzo doświadczony więc lepiej powiedz komuś z najbliższego otoczenia co bierzesz żeby w razie W wiedział co i jak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
400-500 mg propa week i ewentualnie T3 chociaż dla mnie nie było jakiejś dużej różnicy czy z T3 czy bez.
Tyle by wystarczyło, ludzie robią redukcje samą dietą i ćwiczeniami i wyglądają bardzo dobrze. Ty jedziesz 3 środki na spalanie i do tego tren, nie umiesz zrobić redukcji bez tego? Rób wszystko z głową, zdrowia życzę :/
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen make me Shake

Następny temat

Co po trenie

WHEY premium