SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja Redu, Enan prop tren - T3 Clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
Mastornxl
Nie róbcie mi śmietniku w relacji, dorzuciłem DNP, interesuje was co z tego wyjdzie to obserwuje nie to nie widzę sensu dalszej konwersacji, chcecie sobie poplotkować to prosze na Priv.

masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Heliodor Cepa
Mastornxl
Nie róbcie mi śmietniku w relacji, dorzuciłem DNP, interesuje was co z tego wyjdzie to obserwuje nie to nie widzę sensu dalszej konwersacji, chcecie sobie poplotkować to prosze na Priv.

masakra


masakra

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Mastornxl
Heliodor Cepa
Mastornxl
Nie róbcie mi śmietniku w relacji, dorzuciłem DNP, interesuje was co z tego wyjdzie to obserwuje nie to nie widzę sensu dalszej konwersacji, chcecie sobie poplotkować to prosze na Priv.

masakra


masakra

Ja wiedzę sesns w dalszej syskusji...
Każdą głupote ktorą tutaj napiszesz/zrobisz powinno się wytknąć i jak trzeba ostro skrytykować.
Temat ostrzeżenie! Jak nie robić!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Mastornxl
Heliodor Cepa
Mastornxl
Nie róbcie mi śmietniku w relacji, dorzuciłem DNP, interesuje was co z tego wyjdzie to obserwuje nie to nie widzę sensu dalszej konwersacji, chcecie sobie poplotkować to prosze na Priv.

masakra


masakra

Ja widzę* sens* w dalszej dyskusji*...
Każdą głupote ktorą tutaj napiszesz/zrobisz powinno się wytknąć i jak trzeba ostro skrytykować.
Temat ostrzeżenie! Jak nie robić!

Spoko szeryfie ;) temat do zamknięcia.
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Mastornxl
Mastornxl
Heliodor Cepa
Mastornxl
Nie róbcie mi śmietniku w relacji, dorzuciłem DNP, interesuje was co z tego wyjdzie to obserwuje nie to nie widzę sensu dalszej konwersacji, chcecie sobie poplotkować to prosze na Priv.

masakra


masakra

Ja widzę* sens* w dalszej dyskusji*...
Każdą głupote ktorą tutaj napiszesz/zrobisz powinno się wytknąć i jak trzeba ostro skrytykować.
Temat ostrzeżenie! Jak nie robić!

Spoko szeryfie ;) temat do zamknięcia.



To nie bedzie relacji?
Tak poważnie to uważaj na siebie i nie zrób sobie krzywdy. Tym bardziej że z tego co pisałeś masz rodzine.
I zastanów się 10 razy, bo jak 20 osób Ci coś odradza to coś w tym jest.
Zdrowia! Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
"Zdałem sobie też sprawę że nie spieszy mi się nigdzie a mogłem sobie zrobić kuku i narazić swoją dziewczyn i dziecko na niepotrzebny stres."
A ciągle leci niepotrzebne T3 a co do dnp to brak słów to nie są suplementy.
Tak w ogóle na temat T3 mam zdanie że nie warto tego brać na redukcji ponieważ u siebie zaobserwowałem:
-brak energii do wszystkiego przez nadczynność
-jak kalorie na 0 czy lekki minus to waga stoi
-jeśli dam duży minus kalorii to waga leci ale po 2 tyg i tak stagnacja, T3 jak dla mnie jakoś cudownie nie napędza metabolizmu, myślę że jest bardzo dużo czynników które wpływają na to że pomimo nadczynności i dużego ujemnego bilansu kcal jest zastój.
-Novo w dawce 60ug to jakaś pomyłka, u mnie od razu konwersja do rT3 i stagnacja.
-ochota na węgle niszczy psychikę
Odstawiłem i lecę teraz spalacz od wxn labs i efekty znacznie lepsze, waga leci, trening super, ogólnie dużo energii. Siła i wygląd lepsze.
Do T3 raczej nie wrócę, nie miałem lepszych efektów na tym. T3 i novo miałem bdb, poparte badaniami. Może ktoś się jeszcze wypowie na ten temat bo myślę że ciekawa sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
HIS
"Zdałem sobie też sprawę że nie spieszy mi się nigdzie a mogłem sobie zrobić kuku i narazić swoją dziewczyn i dziecko na niepotrzebny stres."
A ciągle leci niepotrzebne T3 a co do dnp to brak słów to nie są suplementy.
Tak w ogóle na temat T3 mam zdanie że nie warto tego brać na redukcji ponieważ u siebie zaobserwowałem:
-brak energii do wszystkiego przez nadczynność
-jak kalorie na 0 czy lekki minus to waga stoi
-jeśli dam duży minus kalorii to waga leci ale po 2 tyg i tak stagnacja, T3 jak dla mnie jakoś cudownie nie napędza metabolizmu, myślę że jest bardzo dużo czynników które wpływają na to że pomimo nadczynności i dużego ujemnego bilansu kcal jest zastój.
-Novo w dawce 60ug to jakaś pomyłka, u mnie od razu konwersja do rT3 i stagnacja.
-ochota na węgle niszczy psychikę
Odstawiłem i lecę teraz spalacz od wxn labs i efekty znacznie lepsze, waga leci, trening super, ogólnie dużo energii. Siła i wygląd lepsze.
Do T3 raczej nie wrócę, nie miałem lepszych efektów na tym. T3 i novo miałem bdb, poparte badaniami. Może ktoś się jeszcze wypowie na ten temat bo myślę że ciekawa sprawa.



Z Novothyral mam podobne wspomnienia.
Z T3 prawie zawsze bardzo dobre, ale trzeba się trzymać kilku reguł. Wchodząc na duże dawki T3, Twój organizm musi panować nad glikemią. Owszem czuję głód, ale jem tak i doprowadziłem swoją gospodarkę glukozową do takiego stanu, że napadów na węgle nie mam - potrafię trzymać założenia mimo 75mcg T3. Zanim wejdziesz na T3 upewnij się, że nadajesz się do stosowania diety LCHF.
Diety tłuszczowe, low carby na T3.... nie, tylko HCLF.
Na T3 nie trzymamy dużego deficytu, a treningi muszą być lżejsze, nie obciążające OUN, jednocześnie palące dużo kalorii. Najlepiej 2-3 ćwiczenia wielostawowe w rampie 6 po 12-15 serii, bez upadku, załamania 5-6x w tygodniu. Przerzucone kilkadziesiąt ton, regeneracja skrócona do minimum.
Tyle z moich obserwacji. Każe mocniejsze redukcje kalorii, próby żyłowania na treningach, zwiększanie tłuszczu w diecie (powyżej 0,5-0,6g) powodowały stagnację. Zawsze kiedy przesadzałem i przewlekle jadłem 50-75mcg T3 robiłem regres. 3tyg. to maximum dla mnie, bo od 4 zazwyczaj zaczynają się problemy. Prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że T3 wyciąga z całego ciała wszystko co może zmielić na cukier.

DNP w jego przypadku o ile mądrze go użyje, to jedyne co powinien dorzucić do testosteronu, chodzi o wrażliwość insulinową. 3 tyg. na względnie małej działającej dawce powinno pozwolić później ciąć się na HCLF do samego końca i o to chodzi, żeby być w stanie jeść węglowodany bez szkód dla sylwetki i zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja w tamtym roku na Novo zrobiłem redukcję życia. I to właśnie jak zjechałem z kcal sporo. Z parciem na węgle to się zgodzę ale akurat daję całe węgle na noc po treningu to jakoś lżej

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
No i to są właśnie empiryczne doświadczenia, o których dziś pisałem w kontekście "smarowania stawów przez nandrolon". Cenne, ale nadal empiryczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
Należy również pamiętać,że kolega równie dobrze mógłby przeprowadzić tą redukcje na samym podkładzie z teścia i ewentualnie dorzucić coś przy 12-14% na tą oponkę. To by wystarczyło, on nie wycina się pod zawody. Do tego ten tren, ten środek nie działa tak jak powinien przy tym poziomie otłuszczenia. Ogólnie PED działają lepiej gdy ten bf jest przynajmniej na granicy przyzwoitości tj. chociaż te 15%.


Zmieniony przez - Heliodor Cepa w dniu 3/19/2018 10:57:10 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clen make me Shake

Następny temat

Co po trenie

WHEY premium