SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekordy SFD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1118
Witam!

Szukałem w wójku google ale nie znalazłem rekordów SFD dla młodzików 16lat. Pare tygodni temu gdzieś kliknołem i wyszło mi zawody SFD chyba 23 czerwca z grópami wiekowymi. Oczywiście w wyciskaniu na ławeczce.

matiwa15

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
jakies pytanie czy cos ?

Życie jest za krótkie żeby być małym i wyglądać tak samo jak inni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1118
dzienki za to a kozystając z okazji sa jakieś zawody kulturystyczne, wyciskanie, trójbój czy jakieś inne na połódniu polski od szesnastki? kolega przykakowany i sie troche wyrywa a niema konta na SFD

matiwa15

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 701 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19472
Najlepiej pisz ze słownikiem i zadawaj konkretne pytania.

W defensywie nie do pokonania,w ofensywie nie do zatrzymania!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1118
Jak byś użył głowy to czasem z oznacza ż tak jak a czasem ą i często zamiast jakiejś litery akurat p wyszło k to też nie jest przestępstwo więc albo masz mózg wielkości ziarnka kawy albo miesiąc temu odkryłeś telefon i komputer. A pytanie jest konkretne ale jak paru zdań nie umiesz poukładać to napisze to tak „ czy są jakieś zawody kulturystyczne lub siłowe na południu polski od 16 lat? ” teraz kapujesz ? bo prościej się chyba nie da zadać tego pytania.

matiwa15

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
matiwa15 a może byś tak nie obrażał innych a jak wytłumaczysz słowo „dzienki” bo pisze się DZIĘKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1118
To tylko o jedno słowo wam chodzi jak widać jestem człowiekiem a jak każdy człowiek się mylę i nie zdołam wszystkiego wyłapać a po drogie są ludzie którzy pisząc wypracowanie pomylą się raz czy 2 a są tacy co pomylą się 50. Ciekawe czy jak ktoś ma downa to też będziecie się z niego śmiać że ma downa przecież to nie on sobie taką chorobę wybrał.

matiwa15

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20195
Chodzi o to, że Twoje wypowiedzi są nieczytelne.
I nie 1 a kilka błędów m.in.:
kozystając - korzystając
połódniu - południu
polski - Polski
przykakowany- przypakowany itd....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
grópami - grupami

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1118
Co to forum ortograficzne czy sportowe?? Nie miałem czasu śpieszyłem się pisałem tak żeby napisać żeby każdy wiedział o co chodzi ja jestem człowiekiem pracującym wieczorem mam trening popołudniu pracuje co mam poradzić na to że takie mam życie i za bardzo nie mam czasu? próbuje się czegoś dowiedzieć a wy zamiast zwrócić uwagę na błędy i odpowiedzieć na pytanie to wy dlatego że nie mam czasu to byście mnie tu zjechali jak psa. Powiedzcie np.( Słuchaj są zawody takie i takie tu i tu tu masz tą stronę poczytaj sobie więcej ale następnym razem popraw błędy bo nie można się doczytać) nie lepiej powiedzieć tak niż się kłócić ?

matiwa15

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA I HMB

Następny temat

Nitrobolon 2

WHEY premium