SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekordy Arnolda

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Witam!
Arnold Schwarzenegger poza niesamowitą sylwetką wyróżniał się wbrew temu co niektórzy myślą ogromną siłą. Kilka rekordów z czasów, gdy trenował:
Wyciskanie na klatę-227kg,
martwy ciąg-315kg
przysiady-225kg x8
biceps ze sztangą-124kg x3
Znam przypadek, kiedy jako 18-letni chłopak wracając z treningu pomógł swojej koleżance, która wjechała do rowu samochodem; po prostu podniósł z przodu i wyciągnął autko.
Wyniki siłowe pochodzą z czasów jego królowania na salonach kulturystycznych, kiedy był jednym z najsilniejszych ludzi świata. Pomimo, że mają już ok. 30 lat wciąż budzą respekt.
Pozdrawiam!

Pecuniae imperare non servire oportet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Często zastanawiamy się jakie rekordy siłowe mogą mieć nasi idole ze świata kulturystyki. Każdego interesuje to, ile mogą oni wyciskać, podnosić w przysiadzie, czy martwym ciągu. Jednym z najpopularniejszych kulturystów, również z uwagi na swoją karierę kinową jest Arnold Alois Schwarzenegger.

Urodził się on 30 lipca 1947 roku w austryjackiej miejscowości Thal. Ma za sobą występy i liczne sukcesy w kulturystyce, aktorstwie i polityce. Wśród jego osiągnięć w sporcie wyróżnić można tytuły:

- Mr. World,
- Mr. Universe,
- Mr. International,
- Mr. Europe,
- siedmiokrotnie Mr. Olympia.

Ma on 188 cm wzrostu i za najlepszych czasów 115 kg masy ciała, 56 cm w bicepsie, 155 cm w obwodzie klatki piersiowej i 86 cm w pasie. Jakie są jednak jego rekordy siłowe? Spotkać można się z następującymi informacjami:

- wyciskanie na ławce płaskiej 236 kg,
- martwy ciąg 310 kg,
- przysiad 225 kg x 8,
- biceps ze sztangą 124 kg x3.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jak na 30 lat to niebywale dobrze, ale teraz ... to raczej nic.

666
1

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Witam!
Swego czasu Arnold mógł wystartować w strongmanach razem z Columbu i Ferrigno, ale niestety. Myślę, że wyniki jakie osiągał spokojnie ustawiłyby go w stawce dzisiejszych strongmanów, choć nie na szczycie. Jeżeli brać pod uwagę trójbój, to na mistrzostwa świata nie miałby po co jechać. Swego czasu Schwarzenegger dwukrotnie wygrał międzynarodowe mistrzostwa Niemiec w trójboju i zawody w noszeniu kamieni(mam zdjęcie na którym dźwiga kamień o wadze 508kg!).
W porównaniu z twoimi wynikami 666, to Arnold jest gorszy, więc czemu nie startujesz np. w mistrzostwach Polski lub w strongmanach?
Pozdrawiam!

Pecuniae imperare non servire oportet
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Bo narazie szkoda mi zdrowia...

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stodolar aj pare linkuw a wyczynach arnolda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 573
siema czytalem biografie Arnolda ten czlowiek mial swira do kwadratu na punkcie slowni i miesni pozeral niesamowite ilosci koksu i trenowal calymi dniami dopoki nie poznal Waiderow mowil ze zjadlbu kawal gowna gdzyby poszlo mu to w miesnie trenowal do upadlego mial miske zawsze obok siebie i wymiotowal gdy go zemdlilo jazdy tez mial ostre np.bzykal wszystko co sie ruszalo i niewchodzilo na drzewa a rwal panny na text"zerznalbym cie teraz"a one szly!!!!!!!!! szok poza ty pozowal dla pieniedzy dla bogatych i wplywowych GEJOW w europie i stanach byl silny ale nie mial sobie rownych poniewaz jego bylo stac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Witam!
LuqasH, nie wiem co czytałeś, ale to nieprawda. Arnim interesuję się od dawna i choć z pewnością nie znam wszystkich faktów z jego życia, to znam wiele z nich. Wielokrotnie natykałem się na teksty oczerniające go, ale zapewniam Cię, że są mocno przejaskrawione. Nie jest ideałem, ale...
Jak się uda, to chciałbym trochę przybliżyć sylwetkę Schwarzeneggera w jakimś poście i regularnie dopisywać jakieś ciekawostki z jego życia.
Trochę to wyjaśni.
Pozdrawiam!


Pecuniae imperare non servire oportet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 573
ja czytalem tylko jedna ksiazke wiec nie bede polemizowal dodam ze nie byla ona autoryzowana wiec moze dlatego tekie byly w niej glupoty ale to dobry pomysl abys przyblizyl jego sylwetke poniewaz mimo wszystko interesujace mial zycie
ale to brzmi
chodzi mi o lata trenigow
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Witam!
Zachęcam serdecznie do odwiedzania postu zatytułowanego "Arnold Schwarzenegger" w dziale "z archiwum kulturystyki". Post w pełni poświęcony jest Arnoldowi, a ja postaram się regularnie dostarczać w nim nowe ciekawe informacje.
Pozdrawiam i życzę miłej lektury!

Pecuniae imperare non servire oportet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
GDZIES KIEDYŚ CZYTAŁEM ŻE ARNOLD BRAŁ ZASTRZYKI NA USZTYWNIENIE PRĄCIA,CIEKAWE CZY PRAWDA
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawy trójboju

Następny temat

Trening wyciskaczy?

WHEY premium