SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekord na klate

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 740
mam 2 pytanka.
1 dziś sprawdzałem rekord na klate i było tak 74kg poszło 76kg poszło 78kg nieposzło (ale bardzo mało brakowało)czymoge załozyć że jak bym od razu dźwignoł za pierwszą próbą 79 to by poszło?
2. 176 wzrostu, 78 wagi,sprawdzony trening na mase, staż 1 miesiąc od 1 tygodnia biore kreatyne z tauryną. Jak skończe cykl z kreatyną(mam zamiar brać 8 miechów)ile mniej więcej będe brał na klatke ???(na czas brania kreatyny mam też diete,normalnie bez krety też mam zamiar być na diecie ale troche gorszej i tańszej)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
1. Jeśli chodzi o pierwsze pytanie wydaje mi sie żebyś dał rade, ponieważ to jest oczywista sprawa że zmeczyłeś sie nieco dwoma poprzednimi wyciskaniami. Także po jakieś 1-2 dniowej przerwiej znowu próbuj bić rekord na klate
2. Jeśli chodzi o ile ci przybędziedzie, masy, ile w cm. w bicepsie, oraz innego tego rodzaju pytanie po kreatynie, chyba nikt nie jest w stanie określij, przynajmniej ja. Jest to sprawa genetyki, jednymu przybędzie 1 cm, a drugiemu 2,5 cm.

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
1. nie sprawdzaj maxa co trening proby z maksymalnym ciezarem silnie obciazaja uklad nerwowy
2. nie za wczesnie z ta kretka?
3. 8 miesieczny cykla kreatyny? kretke max 6 tygodni , potem regeneracja

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9018
z tą kretką zes sie pospieszyl, lepiej ja odłoz na pozniej(wez za 5-6 miechow)
"ile mniej więcej będe brał na klatke ???"
o 0%, 10, 20, 30% wiecej - zalezy od diety i genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
przy takim stażu kreta chyba nie potrzebna jeszcze...zainwestuj w dietę dobrą.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
przy takim stażu kreta chyba nie potrzebna jeszcze...zainwestuj w dietę dobrą


nie chyba, a napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja chyba zaczne takich ludzi kasowac jak ten Creapure....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
w sumie to forum jest po to, żeby się pytać
może oprócz sogów, które dostaje się za coś dobrego, wprowadzić ujemne pkt., przyznawane np. za bzdurne wypowiedzi, nagminny spam czy obrażanie innych...

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
1.Wycisnąłes 76,tak?
czyli to jest rekord
nie ma gdybania.skoro tyle poszło to znaczy ze to rekord.a nie ze kombinujesz
2.chcesz brac 8 miechów?jakie dawki sugerujesz?
efekty to kwestia indywidualna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla zielonego

Następny temat

flex

WHEY premium