SFD.pl SKLEP SFD

Dodaj odpowiedź

Reklamacja - dieta i plan zakupiony, a potraktowany masowo.

Temat przeniesiony z 'Administracja i Moderatorzy' przez: ASNF
Wysłana -
Witam, z powodu iż NIKT nie jest łaskawy odpisać na wiadomość wysłane pod zakładka KONTAKT, piszę tutaj.
Proszę o zwrot pieniędzy wysłanych za dietę i trening, bo w brew tego co obiecywali Państwo nie zostały spełnione moje wymagania. Np. zaznaczyłem ze mam uraz stawu skokowego i nie mogę stanąć na nodze zalecają mi Państwo trucht 8 km lub podnoszenie ciężarów stojąc. Wybrałem 5 dni do ćwiczeń, skróciliście ich do 3 dni i jeszcze są absurdalne w moim wypadku. Dieta miała być na 31 dni. A powtarza się co 7 dni, są dni w których 5 posiłków to kurczak, a co 3 dzień drugie śniadanie jest takie samo jak podwieczorek. Oprócz tego dieta zawiera za dużo kcl porównując do waszych kalkulatorów, a celem który chciałem osiągnąć. Jednym słowem dostałem plan który przesyłacie wszystkim, a nie indywidualna dietę i plan ćwiczeń jak obiecywaliście.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
przenoszę temat do odpowiedniego działu

SFD i PT to dwie odmienne administracje
Wysłana -
Kontaktowałeś się z dietetykiem/trenerem? Podejrzewam, że nawet nie wykonałeś takowej czynności, a jest ona wręcz obowiązkowa.
Wysłana -
Nie ma się co spinać, tylko trzeba się kontaktować z dietetykiem/trenerem by wprowadził oczekiwane zmiany.
Wysłana -
Usunięty przez OXYTONE za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy:
http://potreningu.pl/contact 
Wysłana -
Wypełniłem wczoraj i dzisiaj rano nie było odzewu dlatego stworzyłem post tutaj.
Wysłana -
Cierpliwości...
Wysłana -
Proszę o cierpliwość, serwis potreningu.pl na pewno odpisze na Twoją wiadomość.
Wysłana -
4 dzień dziś się rozpoczyna.. a odpowiedzi dalej brak.
Wysłana -
Niestety nie ma innej możliwości skontaktowania się z serwisem, niż formularz kontaktowy .
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź