SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rehabilitant

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Witam, czy znajde tu rehabilitanta chetnego do pomocy przy powrocie do pełnego zakresy ruchu po tenolizie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Witaj , czego była tenoliza , kiedy był zabieg oraz jakiej pomocy oczekujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Tenoliza sciegna zginacza glebokiego 4 palca, zabieg byl 3,5 tyg temu. Z przykurczu 160 stopni zrobili mi okolo 45 stopni, jednak po wyjeciu gipsu i zdjeciu szwow wczoraj nie moge ani zgiac dloni w piesc ani wyprostowac. Przy zgieciu czuje jakby mi cos wrecz ten palec wypychalo do gory, a zginam mocno az niekiedy mi sie trzesie reka. Czy to normalne i do rozruszania? Czy raczej moge sie pozegnac z jakakolwiek aktywnoscia? Dodam zdjecie jak to bylo ciete, moze cos pomoze.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Długii
Czy to normalne i do rozruszania? Czy raczej moge sie pozegnac z jakakolwiek aktywnoscia? Dodam zdjecie jak to bylo ciete, moze cos pomoze.



wymaga to terapii i to trochę dłuższej
jak chcesz daj znać skąd jesteś może będę mógł polecić jakiegoś sprawdzonego terapeutę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból przedramienia?

Następny temat

Biodro ucieka w przysiadach

WHEY premium