SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rehabilitacja po złamaniu piszczela

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bede probowal takich cwiczen . Jak dotad robilem zgiecia kolana i kostki .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To normalne ze w miejscu złamania na piszczelu jest zgrubienie jakby zrost ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10
Z tego co wiem, zgrubienie w miejscu zrostu kości może pozostać już na zawsze, jeśli się powiększa to wtedy jest problem. Jednak serio, lepiej nie pytać na forach tylko iść do lekarza czy specjalisty od rehabilitacji i dać mu rzucić okiem - jedna wizyta i spokojna głowa, albo uniknięcie większych problemów. W Twoim przypadku tym bardziej poszłabym do kogoś, kto się zna, jeśli Twój lekarz Cię tak olewa...;/ Rehabilitacja po złamaniu powinna przebiegać pod okiem fizjoterapeuty, zwłaszcza, jeśli chcesz wrócić od pełnej sprawności i sportu. Najpierw zacznij po prostu chodzić o kulach, powoli, nie przeciążaj się, miej cierpliwość. Ważne jest, żeby wzmacniać mięśnie i stawy wokół złamania - w tym wypadku kolano, kostki. Dzięki temu świeżo zrośnięta kość ma lepsze "rusztowanie" :) Są różne domowe sposoby na obrzęk, ale nie wiemy, jakie jest podłoże Twojej opuchlizny - serio chcesz ryzykować? Mamy w Polsce serio nowoczesne i bardzo dobrze rozwinięte ośrodki rehabilitacji i one pracują nie tylko nad staruszkami czy w rehabilitacji po wylewach albo ogromnych wypadkach, ale są też dla nas gdy potrzebna jest "drobna" pomoc czy rehabilitacja sportowa. Korzystajmy z tego!


Zmieniony przez - JolaJolaJolantaa w dniu 2018-01-27 14:53:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na przyszłość przed udzieleniem się w temacie proszę patrzeć na jego datę ten jest sprzed 8 lat i nie odświeżenie starych (regulamin forum), pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Rehabilitacja jest czymś bardzo ważnym. Pamiętaj jednak z czasem również o fizykoterapii.

Zabawne jak rzeczywistość ściąga z powrotem na ziemię.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
To! Mi teraz jakoś mija 3 miesiące jak zlamalem piszel i strzałkę,3 sruby,blacha. Rehabilitacja obawiam się jest konieczna,w chacie też coś machać .Ja dalej mam szynę teraz,od tygodnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
emylos83
To! Mi teraz jakoś mija 3 miesiące jak zlamalem piszel i strzałkę,3 sruby,blacha. Rehabilitacja obawiam się jest konieczna,w chacie też coś machać .Ja dalej mam szynę teraz,od tygodnia.





o coś pytasz czy coś , bo tak inaczej po co ten post ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 271
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyleczyć nieuleczalne choroby!!!

Następny temat

Bronzery - Aktualnosci

Wiecej