SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rehabilitacja po anoreksji

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Kolega z pracy poprosił mnie o pomoc.
Jego 21 letnia siostra w lipcu br. zakończyła terapię po anoreksji.
Wzrost ~165 , obecna waga 42 kg. (Najniższa podczas choroby 36 kg.)
Ma poważne zaniki mięśni.
W tej chwili nie przyjmuje żadnych leków, próbuje ćwiczyć (rowerek,
ogólnorozwojówka).
Pytanie brzmi tak - jaki preparat bądź typ kuracji zastosować w celu przyspieszenia odbudowy tkanki miesniowej? Lekarze bowiem po zakończeniu leczenia szpitalnego wypisali i tyle.



https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w Rukopasznyj Boj/Samozaszczita

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
przy tej chorobie leczenie powinien prowadzić wyłącznie lekarz i kwalifikowany dietetyk!
z leków, które znam, moze dostać Metanabol.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym na jej miejscu stukal kreatynki aminokwaski odzywki itp i chodzil na silownei a rwerek to raczej odpuscil
i niech bieze cos na stawy bo jak oranizm niemial bialak podczas choroby to prawdopodobnie zjadal tez chrząstki stawowe

pozdrawiam

korzystam z uprzejmosci kolegi i siedz ena jego koncie z abonamentem:]
tzn ja to................MANIJAQ
do gokusona i misOO - nie odpowiadam na Wasze zaczepki - idzcie żrec izolat i pompowac swoje 70cm suchego mięsa w łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
anoreksja to zaburzenie psychiczne, tutaj potrzebna jest przede wszystkim psychoterapia.
do tego odpowiednia dieta, dobrana najlepiej przez kwalifikowanego dietetyka. ne pewno duzo bialka, silownia raczej odpada (za słabe mięsnie, wyniszczony organizm).

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Thx jakryc, tu problem jest rozwiązany na tyle, że była to anoreksja depresyjna (po śmierci bliskiej osoby) i część dotycząca psychiki jest już rozwiązana. Problem tkwi w odbudowaniu tego co wyniszczone.
Z tego co ja się doczytałem to HMB z suplementów, a co do dietetyka to fakt.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w Rukopasznyj Boj/Samozaszczita

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
z tym wyleczeniem to róznie bywa, trzeba uważać.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nalezy zapomniec o Vitaminie B. Miałem kiedys pacjentkę która pop[rzez odchudzanie tak się wypłukała z tego suplementu,że uszkodziły sie osłonki mielinowe i nastapił paraliż (porazenie) kończyn dolnych.Poza tym kontrola z każdej strony(rodziny szczególnie)

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żadnych kreatyn ! Żadnych silnych produktów !!! Chyba, że na wyraźne zalecenie wykwalifikowanych osób !
Organizm nie może dostawać takiego kopa od razu moim zdaniem (podkreślam, że to moje prywatne zdanie, ale myślę, że się nie mylę)

www.anoreksja.org
sokolek3.webpark.pl/index.htm.htm

pozdrawiam i gratuluję zwyciężenia tej bardzo bardzo dziwnej choroby :)



Maciej Kamiński
cośtamcośtamcośtam_kropka_Muscle_kropka_cośtamcośtam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Czyli suplementy na razie nie.

Dziękuję.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w Rukopasznyj Boj/Samozaszczita

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Coś wam dałem ale chyba nie zaliczyło.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w Rukopasznyj Boj/Samozaszczita

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukozamina HCL na stawy

Następny temat

Grzybica dłoni

Wiecej