SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rehabilitacja.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Mam pytanko do osob ktore sie znają i do tych ktore to przeszly. Jak rehabilitowac stope po złamaniu V kosci srodstopia ? Mam skierowanie ale terminy są gdzies po nowym roku za wtedy to juz zapomne o tym złamaniu.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1120
iśćprywatnie ja tak zrobiłem,tylko ze u mnie reh były konieczne jednak mysle ze po złamaniu kosci sródstopia nie beda potrzebne reh,ile czasu byles w gipsie,i czy zauwazyłes znaczny zanik sprawnosci w nodze po wyjeciu jej z gipsu??czy oprócz tej kosci byly uszkodzone scięgna lub więzadła?jesli nie to prawdopodobnie będzie tak jak mówisz,za jakis czas zapomnisz ze w ogóle miałes złamanątą kosc.Jesli tak-to rehabiloitacje sąkonieczne i nie powiniens czekac długo,od razu po wyjęciu nogi z gipsu isc prywatnie i rozruszac konczyne pod okiem fachowca,w przeciwnym razie konczyna moze nigdy nie odzyskac 100% sprawnosci,moze sie zmienic nieco jej fizjologia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Dzieki za odp. A sek w tym ze mi lekarz na pogotowiu powiedzial ze do tego nie trzeba gipsu. A jak poszedlem do siebie do przychodni to powiedziala ze to jakis idiota ze nie dal gipsu odrazu. No ale coz po ok 5 tyg kosc zrosła sie, moze nie w 100% ale zrosła poprawnie. Lekarz tez nic nie stwierdzil zeby poszly wiazadla czy sciegna. A teraz dostalem innego lekarza i on tylko mi wypisal na rehabilitacje skierowanie taki gbur. Jak moja lekarka wroci to se pojde do niej bo potrzebuje pieczatke i hajs z ubezpieczenia. Mam tez pytanko ile kosztuje prywatnie rehabilitacja/ ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
stary mialem zlamana kosc srodrecza z przemieszczeniem, na Płockich Winiarach (szpital) ortopeda zlozyl kosci na zakldake i ch..j powiedzial ze zrosnie sie prosto...tego samego dnia zmienilem szpital i ortopede, lekarz jak zobaczyl zdjecie po nastawieniu to zlapal sie za glowe i nie wierzyl ze mogl zrobic to jakis specjalista...dzien pozniej czekal mnie zabieg z blokada przedramienia, zespolil kosci drutem Kirshnera (czy jakos tak)o ile dobrze pamietam nosilem ten drut ok 4-5tyg. Dzis nie odczuwam zadnych dolegliwosci przy zmianie pogody, cisnienia etc na reku zostala mi jedynie blizna po skalpelu 5-6cm.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1120
wrocziom to zalezy od kontuzji i od samego rehabilitanta wkoncu idac prywatnie automatyczniezgadzasz sie na jego stawke,ja np place 20 zł za wizyte,tylko ja mam krioterapie a samo to kosztuje 10pln,bez tego placilbym dycha za kazdy zabieg,reh nie sa drogieP:)tym bardziej ze najwyrazniej nie masz zbyt powaznej kontuzji-na szczescie-wiec tych zabiegów nie bedziesz miał dużo ,pewnie z 5-6,a potem dostaniesz od rehabilitanta cwiczenia do wykonywania w domu,ani sie obejrzysz jak noga bedzie 100% sprawna,ja sie juz lecze u reh 3.miesiąc i wiem ze gdyby nie to miałbym juz do końca zycia kaleką rękę,więc powtarzam jeszcze raz-nie wolno sie zaniedbac w takiej sytuacji,jesli tylko lekarz po kontuzji ma jakiekolwiek wątpliwosci co do tego czy reh są konieczne to znaczy ze trzeba sie na nie udac-lepiej dmuchac na zimne.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
OK dzieki chłopaki. Spytam sie jeszcze znajomego gdzie on sie rehabilitował bo mial jakies ulgi po znajomosci. Zobzce co da sie zrobic. Narka pzdr.
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6
Ja dla tych z trójmiasta i okolic polecam Marcina Rosadzińskiego (Gabinet Rehabilitacji- ul. Kartuska 377 Gdańsk, Punkt Rehabilitacyjny -Jaworzniaków 20A/43 Gdańsk) Prawdziwy profesjonalista warty swojej ceny. Uczynił cuda z moją połamana kostką a wszyscy spisywali ją na straty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makijaz dla faceta-coz kupic?

Następny temat

poważna operacja

WHEY premium