witam, przed napisaniem nowego tematu prosze zapoznać się z regulaminem panującym w tym dziale, niewiedza nie jest usprawiedliwiem.

1. Posty muszą dotyczyć sportu, tu nie rozmawiamy o wszystkim tylko ściśle okreslona tematyka to sport. Prosze zamieszczac tematy zgodnie z ich tematyką w odpowiednich działach i na odpowiednim forum (katalogi.pl)
2. Artykuły nie mogą sie powtarzac, zanim podasz wiadomość czy link do jakiejs informacji sprawdz przynajmniej 2ostatnie strony działu i spróbuj użyć wyszukiwarki.
3. Dział dotyczy luźniejszych dyskusji o sporcie nie jest śmietnikiem forum prosze o tym pamiętać, wszelkie posty nie na temat będą kasowane a autor banowany.
4. W razie jakichkolwiek problemów, łamania regulaminu czy innych wątpliwosci prosimy o kontakt z moderatorami działu poprzez powiadomienie z sfd.
5. W działach może istnieć maksymalnie jeden spam post(lub wcale, zależnie od postanowień moderatorów) proszę jednak nie nadużywać tego prawa i nie spamować zupełnie bez sensu i nie na poziomie bo użytkownik dostaje ostrzeżenie, następnie ban. Proszę nie nabijać postów bo to spowalnia pracę serwera.
6. W dziale "Po siłowni o siłowni" obowiązuje również ogólny regulamin sfd i z jego łamania również będą wyciągane konsekwencje.

ODNOŚNIE DYSKUSJI DOTYCZĄCYCH SPRZĘTÓW do treningu silowego i aerobowego
1. W dziale obowiązuje wolność słowa, lecz jeśli wypowiada się osoba w imieniu firmy, polecając wybór jej poroduktów, to jest ona(firma) zobligowana do wykupienia reklamy u władz forum sfd.pl.
2. Wszelkie tematy w których podawane są informacje, promocje itp mogą być zamieszczane tylko w działach firmowych producentow sprzetu
3. Informacje o konkursach dla użytkowników(firm ktore wykupily mozliwosc reklamy na forum) mogą być zamieszczane w dziale "Po siłowni, O siłowni".

Moderatorów zapraszam do komentowania i konsultacje w razie spraw spornych w poscie http://www.sfd.pl/temat250009/ (dostępny tylko dla moderatorów)

Wchodząc do działu i pisząc nowy temat lub odpowiedz jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zasad panujących w dziale.

UWAGA! PROSZE CZYTAĆ - niewiedza nie jest usprawiedliwieniem!
http://www.sfd.pl/temat273397/

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2011-01-05 15:13:48