SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regulamin Otwartych Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 4133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
ups!to wszystko wroniak my niewinni

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
Powiem Wam, że właśnie wróciłem z tych zawodów i muszę przyznać, ze na takich fajnych zawodach to jeszcze nie byłem. Bardzo miła atmosfera, zawody przebiegły szybko i sprawnie. Sędziowie bardzo mili, informowali zawodników czemu dany bój spalili.
Jednym z sędziów był p. J.Olech. Rozmawiałem z nim i musze Wam powiedzieć, że jest to bardzo miły "gość". Szkoda, że nie udziela się na forum
Niech żałują ci których nie było

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
http://www.powerlifting.pl/wyniki/04omo-kielcewl_3.html  - na najlepszej "naszej" stronie są wyniki z tych zawodów

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
Tak Jarek to nie tylko niebywały mistrz ale i dobry sędzia,niezwykle skromny i miły facet,aż trudno uwierzyc, że ten człowiek bije ruskich ukraincow i całą reszte na zawołanie,jestem dumny, że jest Polakiem i że mam go w swojej reprezentacji,jest zaprzeczeniem dzisiejszych mistrzow i mistrzyn,jego skromnosc powinna być przykladem dla innych,więc bierzcie z niego przyklad mistrzynie i mistrzowie ja chyle czoło!

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
IZZ
Bardzo ładnie,widzę że warto było pojechać,chyba właśnie oto Ci chodziło.
G R A T U L U J Ę ! ! !
Drużyna rośnie w nam siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Izz - ja też byłem na tych zawodach!!!

Nie startowałem bo się wystraszyłem że nie ma kategori dla juniorów (juniorzy startowali z seniorami, mósiałbym strartować razem ze swoim kolegą/trenerem/doradcą - Piotrkiem Kotwicą)
- i to był mój błąd (ważyłem 74,5) a jak się po zawodach dowiedziałem w mojej kategori było 2 zawodników.
medal mi przeszedł koło nosa :(
Ale i tak nie żałuje że byłem (sporo się nauczyłem i zobaczyłem mistrzów w akcji) Atmosfera potwierdzam - super :)

Izz, który gość to ty??

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słyszałem gratuluje izz 200kg to już coś oby tak dalej, wiesz kto mi przekazał, tylko wiecej dynamik w to wyciskanie i bedzie wiecej .
To Wzorek i Izz robią sie pewnymi faworytami do medalu na MP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 792 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5312
TOBY,
Wiesz już o kogo chodzi?
Jeżeli nie, to byłem tam z kolegą weteranem w kat do 90 kg.
Na przyszłość powiem Ci, że nie miejsce na zawodach jest ważne tylko sam udział się liczy i chęć poprawiania swoich własnych wyników. Reszta z czasem sama przyjdzie. Jak to się mówi „raz na wozie raz pod wozem”. Ja zawsze bardzo sobie cenie osoby które nawet w wysokich kat. wagowych wyciskają 100kg i zajmują ostatnie miejsce. Najważniejsza powinna być fajna zabawa, przygoda i potem wspomnienia. (szkoda tylko, że na MP tylko do 6 miejsca są dyplomy – myśle, że gdyby każdy startujący mógł dostać dyplom to było by więcej zawodników na takich zawodach – kto by nie chciał mieć pamiątki z MP....)Startując poznaje się innych, rozmawia, pomaga nawzajem. Na każdych następnych zawodach ma się już więcej znajomych.– pozdrawiam

Niunio1
Dziękuje za gratulacje
Tak wiem kto Ci przekazał (równy „gość” – patrzył na mnie z politowaniem na rozgrzewce he he ale gdy go o cos pytałem zawsze miło i grzecznie odpowiadał na pytania i służył dobrą radą) a co do dynamiki będę brał to pod uwagę i dziekuje za radę.
Mam nadzieję, ze na najbliższych MP poznamy się bliżej.

Wzorek – to pewny faworyt – ale należy mu się – ciężko chłopak pracuje. Ale trzeba przyznać, że jest przy tym bardzo wesoły.
A co do mnie to trochę przesadziłeś – marzy mi się 6 miejsce aby mieć pamiątkę. - pozdrawiam

Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
No teraz to już chyba wiem (tylko jeden gość wycisnoł równe 200kg :)
Wiaj Arku, miło Cię spotkać na sfd!!!
To ty byłeś w tej nowej, czerwonej koszulce tytana!?
Myślałem że Cię połamią jak Cię rozciągali na rozgrzewce (fajnie to wyglądało jak niemogłeś założyć rąk pod sztange :) czy to bolało?
Co do startów to masz racje, liczy się sam udział i swój maksymalny wynik!
W przyszłym roku wystartuje , choćbym miał zając oststnie miejsce!(zainspirowały mnie te zawody i zmotywowały do treningów :)

Czy pan Wzorek też mógłby się nieco ujawnić?

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łancuchy do martwego ciągu

Następny temat

ME w Irlandi Strongwoman

WHEY premium