SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja stawów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4386
Cześć,

planuje kupić jakiś produkt na regenerację stawów. Czasami odczuwam delikatny ból w lewym łokciu i kolanie, do tego strzelanie w stawach (tutaj wiem, że muszę więcej się rozciągać).
Planuje kupić Flexit, 2 puszki i brać po 10mg dziennie (profilaktycznie) przez 80 dni, do tego witamina C 1-2g ED i Omega 3 (1g ED). Zastanawiałem się nad Cissusem z 7Nutrition, bo od pewnego czasu dokucza mi trochę prostownik, a też to lewe kolano czasami odzywa się mocniej. Uważacie, że jest sens czy lepiej się wstrzymać i zobaczyć jak sam Flexit z resztą podziała? I ewentualnie dokupić Cissusa za jakieś 2 miesiące?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Zgadza się. Z tego też względu warto kontrolować poziom witaminy D3 w naszym organizmie. Badania te są coraz bardziej popularne i wykonać można je dość tanio (sporo promocji).

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wrzuć felxit i resztę jak napisałeś, uważaj na technikę, wprowadź ćwiczenia mobilizacyjne - może warto udać się do fizjoterapeuty, który zaleci odpowiednie ćwiczenia?
Co do Cissusa, odpuść, brak wiarygodnych badań na skuteczność w działaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4386
Dzięki za odpowiedź. A według Ciebie jest sens dokupić osobno MSM i dodawać do Flexita po 2-3g ED? Bo chyba MSM jako składnik najlepiej działa z całego składu Flexita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
kwestia faktycznie co jest problemem, kolano czy lokiec moze bolec z powodu przeciazen treningowych, gdzie wdal sie lekki stan zapalny, ktorego nalezaloby wyciszyc
lub kwestia czy to nie jest wina braku mobilnosci tkanek i przeciazen w tym zwiazanych
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4386
W lewym kolanie mi strzyka, szczególnie rano po przebudzenia często strzela mi (raz) w kolanie. Z kolei w łokciu strzyka mi np. podczas uginania francuskiego jednorącz, ale ogólnie ból w lewym łokciu jest minimalny i rzadki. Na dzień dzisiejszy planuje zawsze po treningu się rozciągać (ok.5-7 minut) i dokupić jakieś suplementy np, Flexit + MSM w ilości 2gED, żeby wspomóc stawy. Jeśli to nie ustąpi to wiadomo - prześwietlenie i wizyta u fizjo.

A co do MSM - jak długo stosować? Flexit wystarczy mi na 80 dni i potem planowałem ok. 4 tygodnie przerwy. MSM wystarczy mi na więcej. Lepiej też brać 80 dni i potem zrobić przerwę czy dłużej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Chyba 10 g a nie mg, jak dwie puszki, pierwszą bym dał porcja 20g kolejna po 10g.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4386
Tak, 10g ;)
Ok, a co do MSM? 80 dni i przerwa?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Tak. Może być 80 dni. Do tego np. Boswellia Serrata.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4386
Flexit razem z MSM brać najlepiej na czczo czy po posiłku? Lepiej po czy przed treningiem?
Pytałem już wcześniej, ale - MSM lepiej na początku brać 2 czy 3g ED? Potem zwiększać dawkę np. za 40 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
w sumie nie ma wiekszego znaczenia pora przyjecia obu produktow
msm daj 3g
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy wypić szejka proteinowego

Następny temat

Polaczenie Suplementów

WHEY premium