SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Regeneracja po późnym treningu

Wysłana -
Mam 15 lat i kończę treningi o 21 po czym czeka mnie daleka podróż do domu wiec po powrocie jestem wyczerpany. Zimny prysznic w tym przypadku to dobry pomysł żeby się szybko zregenerować? Jaki to będzie miało wpływ na mają funkcjonalność i zdrowie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zimny prysznic Cię nie zregeneuruje nie ma takiej opcji co najwyżej moze Cię rozbudzić i poczujesz się rześki ale to nie ma nic wspólnego z regeenracją.
Wysłana -
A jakbym go zaczął stosować to wyszłoby mi to na lepiej niż jakbym brał ciepły?
Wysłana -
sprawdź i się przekonaj, ja stosuję naprzemiennie zimne i gorące strumienie wody po treningu
Wysłana -
Zamiast przejmować sie prysznicem to poszedłbym spać wczesniej i sie regenerował, od kąpieli jeszcze nikt sie nie zregenerował.
Wysłana -
Zalezy jeszcze ile en prysznic by trwał itp bo prysznic taki że się umyjesz to nic nie da
Wysłana -
Usunięty przez BPL-G za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Wypowiedź została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu forum (konkurencyjne serwisy)
Wysłana -
Mejsofcash
Mam 15 lat i kończę treningi o 21 po czym czeka mnie daleka podróż do domu wiec po powrocie jestem wyczerpany. Zimny prysznic w tym przypadku to dobry pomysł żeby się szybko zregenerować? Jaki to będzie miało wpływ na mają funkcjonalność i zdrowie?

podstawą będzie prawidłowa regeneracja
ilość snu , odżywianie itp. taki prysznic w końcowym rozrachunku nie będzie miał szczególnego znaczenia
masz 15 lat i wyczerpany nie powinieneś się czuć
czym to jest spowodowane ? ile śpisz , trenujesz jak jesz ?
kiedy ostatnio miałeś badania robione ?
Wysłana -
BPL-G
Wypowiedź została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu forum (konkurencyjne serwisy)

Tu jest w takim razie samo badanie https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fphys.2018.00403/full
Porządne opracowanie różnych metod regeneracji. Jeśli chodzi o domsy i postrzegane zmęczenie, najlepiej wyszedł masaż, a w dalszej kolejności zanurzanie w zimnej wodzie i uciskowe rzeczy.
Wysłana -
xorton
BPL-G

.

w takiej formie jak najbardziej jest ok
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź