SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja mięśni i stawów (MSM + Boswellia Serrata)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 820
Witam Panowie,

Od jakiegoś czasu borykam się z problemami stawów... Najpierw rozwalona torebka stawowa w stopie, teraz coś z kolanem, od czasu do czasu łokcie... Problemy pewnie tkwią w przetrenowaniu i diecie nad czym muszę troche przysiąść ale chce wprowadzić dodatkową suplementacje MSM + Boswellia Serrata. Pytanie mam do dawkowania i ilości jakie powinienem stosować (waga 90kg+).

Znalazłem jeden produkt który zawiera obie substancje w składzie:

reg forum

w proporcjach:

Each coated tablet contains:
Glucosamine Sulphate 500mg
Methylsulphonylmethane (MSM) 100mg
Boswellia Serrata (gum) Extract 100mg
Chondroitin Sulphate 50mg

Nie orientuje się dokładnie jakie dawki powinienem samemu przyjmować... I czy lepiej zakupić osobne czyste produkty i je połączyć? Proszę o wskazówki i jakieś linki z produktami które polecacie! Może być zagraniczny sklep (UK) lub coś z PL.

Pozdrawiam,

Skypr


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-06-26 09:21:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Stosuje msm i bosweelia SWANSONA msm jako stała suplementacja 0.5g dziennie ( z ulotki) a boswellia jedna tabletka rano 400mg) ,wszystko dostepne na alledrogo


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-06-26 06:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
lepiej samemu posklejać wyjdzie taniej, i sam sobie dawki dobierzesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
zerknij na rodzaje substancji jakie mozna zastosowac
https://www.sfd.pl/[ART]_Strzelanie,_przeskakiwanie_i_bóle_stawów__suplementacja-t1141379.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 820
dzieki wielkie! chyba zakupie te produkty:-

MSM - 1.5g w tabletce
http://gb.pipingrock.com/msm/mega-msm-1500-sulfur-52

Boswellia Serrata 1.2g w tabletce
http://gb.pipingrock.com/boswellia-serrata/boswellia-serrata-1200-mg-153

na moją kuracje powinno być w sam raz, witaminke C od zawsze łykam dodatkowo 1g z rana.

chyba bedzie luz co?:>


Zmieniony przez - skypr w dniu 6/26/2017 7:18:52 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dla mnie spoko zestawik:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 820
zamówiłem jednak troche inny produkt ... wydaje mi sie ze jest całkiem ciekawy skład fakt ze nie jest to czyścioch tylko mix ale skład wydaje sie byc bardzo ciekawy:

niestety od konkurencyjnej firmy "Premium Collagen Plus - 400 g [Kolagen + MSM+Wit. D3, Wit. C, Boswellia Serrata]", skład poniżej

Hydrolizat-żelatynowy 12440.00 mg
Metylosulfonylometan 1500.00 mg
Witamina C 1000.00 mg
Ekstrakt z żywicy kadzidłowca 250.00 mg
Kwas bosweliowy 162.50 mg
Wapń 120.00 mg
Kwas hialuronowy 30.00 mg
Witamina D 50.00 µg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
nie licz na cuda, lepiej udać się do dobrego fizjoterapeuty aby zdiagnozował przyczyn bólu , sprawdził co i jak niż się czarować ,ze na bolące kolana/ łokcie pomoże 400g proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Ja byłem u lekarza, wyczekałem się na wizytę kilka tygodni a ten pajac powiedział żebym nie biegał i unikał siłowni, najlepiej pilot i przed TV, jeszcze mi blokadę chciał wpierrrrdolić za 500 zł x 2
Więc 90 % masz większe szanse że pomoże ci proszek niż lekarz, który po znajomości zrobił studia 30 lat temu i na tym zakończyła się jego lekarska edukacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Słusznie zauważyłeś, że podstawą w dbaniu o sprawność aparatu ruchowego będzie odpowiednia dieta i sensowne treningi. Nigdy nie będzie dobrze, jeżeli odżywiasz się średnio i masz bardzo wysoką aktywność fizyczną, doprowadzając do przetrenowania. Niestety suplementy w takiej sytuacji nie pomogą. Sugeruję również skupić się na solidnej rozgrzewce i prawidłowej technice ćwiczeń. Poza tym raz na jakiś czas wizyty u fizjoterapeuty a samemu rolowanie i rozciąganie mięśni.

Solidna dawka mam to 3-5g. Kolagen 5-10g, a boswelia serrata w zależności od standaryzacji.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i pre pump workout termin waznosci

Następny temat

Wielogodzinne Cardio - jak spalać tłuszcz przez cały czas

WHEY premium