SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja Wątroby w czasie i po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez X-VENOM-X z działu Dla zupełnie "zielonych".
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Chcialbym sie dowiedziec jakie macie pomysly (sprawdzone) na regenerowanie watroby. Standarowymi srodkami sa sylimarol,hepatil, lecytyna(jak brac , w jakich ilosciach, w jakich porach). Mysle takze nad ulozeniem "cyklu" regenracyjnego po cyklu. Jednak nie mam doswiadczenia z dawkami jakie moga w nim wystapic. Wiec prosze POMOCY:)


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl

MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK

"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam



Stworzenie precyzyjnego rankingu dotyczącego szkodliwości sterydów w odniesieniu do funkcjonowania wątroby byłoby stosunkowo trudne, gdyż znaczenie ma nie tylko specyfika samych substancji, ale także zastosowana dawka i czas trwania cyklu. Nie ulega jednak wątpliwości, że nieporównywalnie bardziej obciążające dla pracy tego narządu są środki przyjmowane drogą pokarmową niż preparaty iniekcyjne. Jest to raczej dość logiczne i nie wymaga chyba uzasadnienia. Tak więc szczególne zagrożenie niesie za sobą przyjmowanie popularnego metanabolu (metandienonu), a także winstrolu (stanazololu) , anapolonu (oksymetolonu) i innych, w tym tzw. „prohormonów”, czyli de facto – również sterydów, tyle że niekiedy o wiele groźniejszych niż te konwencjonalne.

Tak naprawdę nie istnieje stuprocentowa gwarancja, że nawet przy zastosowaniu wszystkich możliwych suplementów mających chronić wątrobę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i wspomagających jej regenerację faktycznie uda się zniwelować negatywny wpływ stosowania dopingu na funkcjonowanie tego narządu.

Silne działanie ochronne na komórki wątroby wywiera niedoceniana i z niewiadomych względów rzadko polecana N-acetylocysteina, czyli acetylowa postać aminokwasu – cysteiny. Jej ochronne działanie polega na neutralizacji wielu szkodliwych metabolitów popularnych farmaceutyków oraz na zwiększaniu produkcji glutationu w wątrobie (i nie tylko). Poleca się przyjmować od 500 do 1500mg tej substancji.

Dość dobre efekty może nieść za sobą zastosowanie preparatu zawierającego fosfolipidy sojowe, może to być zwykła lecytyna, najlepiej w formie prochu, który wypada niezwykle ekonomicznie. Dawki mieszczące się od 5 do 10g na dobę zazwyczaj działają już dość dobrze w kwestii regeneracji hepatocytów i dodatkowo wspomagają metabolizm lipidów. Fosfolipidy sojowe winny być stosowane zarówno w trakcie jak i po zakończeniu cyklu z użyciem SAA.

Tauryna także okazuje się nie tylko skutecznym, ale także wyjątkowo tanim środkiem wpływającym korzystnie na pracę wątroby.


Pozdrawiam


„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
hehehe
Pomozcie mu, bo mi nie daje pracowac

*****************************
MODERATOR W DZIALE NAVARONY
*****************************

Znudzil mi sie podpis, wiec zmienilem

...mafia.suple.hardcor.pl...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Ja używam substancji zwanej oxymetholonem,ale myśle żę Tobie wystarczy hepatil i essential forte;)



***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
A co powiecie o Arginienie, czy ma jakiekolwiek zastosowanie w regeneracji watroby bo slyszalem, ze ulatwia usuwanie z oraganizmu amoniaku i podobno ma poztywny wplyw przy leczeniu watroby.

...::: Pozdrawiam :::...

Bez koksow nie ma przyrostow.
UWAGA!!!
Jezeli jest cos mocniejszego od MEGABOLa to nie radzimy tego stosowac.

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
najlepsza na wątrobe jest gorzałka a tak na powaznie to sylimarol, ogranicznie a właściwie zlikwidowanie ze swojej karty dań napojów gazowanych oraz czekolady.Pozdrawiam


- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Witka
A ja napisze to co zwykle IŻ :
istnieje wiele leków ,lecz nie ma środków o jednoznacznie udowodnionej skuteczności ! Mają słabo lub niepewnie udokumentowane działanie!!
a silimaryna to już JEST POWSZECHNIE PODAWANA W WĄTPLIWOŚC
Tak właśnie UCZY współczesna FARMAKOLOGIA
ogólnie leki te mają zapewnić stabilizację błon, przyspieszoną regeneracją
a co do związków czynnych TO :
ORNITYNA, KW TIAZOLIDYNOKARBOKSYLOWY,TIOKTOWY I SILIMARYNA
A co do wątroby to ma ona BAAAARDZO DUŻĄ zdolność do regeneracji, zmiany funkcji przedziałów itp
kiedys juz cos tam pisałem o wiele wiecej ale nie pamietam gdzie ...
co do SYLIMAROLU - to moja mama pisala niegdys ekspertyzę ( jest kierownikiem katedry i zakładu farmakognozji - lek ziolowy- ) dla herbapolu i kogos tam od leków bo ogólnie to produkcję tego srodka chciala jakas tam komisja od lekow zakonczyc - i m.in ona sie pozytywnie (tzn mamusia ) wypowiedziala i dalej robią ...

pozdro

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Boofi, podziekuj swojej Mamusi i przekaz najglebsze wyrazy szacunku od grona "wielbicieli" z dzialu doping na sfd - dzieki niej dla wielu koksowanie bedzie "zdrowsze".



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sylimarol jest okej , jak go tez stosuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
Waszym zdaniem od jakiej ilości metki powinno się Sylimarol?
Niech każdy się wypowie bo wiem,że zdania są podzielone.
Do każdej ilości metki,czy może powyżej 50?
Proszę o odpowiedzi


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Badam grunt pod stopami, gdzie mi k**wa z butami?

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Moje zdanie jest takie, ze lepiej zapobiegac niz leczyc.
Czesto wydaje sie ze mala ilosc mety nic watrobie nie zrobi i tak najprawdopodobniej jest ale zachodza inne czynniki, wezmiesz troche panadolu po treningu bo lokiec boli albo akurat jest impreza u kolegi a wiadomo 18 letni "kulturysta" wypije 0,7 z najlepszym kolesiem bo sie akochali w ani,kasi czy angeli a to wszystko ma wplyw na watrobe.
Wiec lepiej brac sylimarol, jesli nawet pomoze w jakims malym stopniu to to moze byc roznica miedzy szpitalem a wakacjami



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja biorę praktycznie cały czas....bo ciągle jestem albo po cyklu, albo przed

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DHEA?

Następny temat

Odradzam!

WHEY premium