SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Regeneracja

Wysłana -
Witam. Zawsze jak ćwicze jakimś planem to max. po dwóch miesiącach robie tydzień przerwy od ćwiczeń i zmieniam plan. Czy robie prawidłowo? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-03-06 20:38:57
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, jak czujesz ze potrzebna jest przerwa tego typu, to jak najbardziej ja co 2 miechy wykonuj
Wysłana -
Jak widzisz że jest progres dobrze idzie to ja bym nie przerywał tylko dalej ciągnął ten plan.
Wysłana -
Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
Wysłana -
Osobiście robie takie przerwy raz na pół roku albo rzadziej i też jest dobrze Myślę, że tydzień wolnego co dwa miesiące jest niepotrzebny.
Wysłana -
Zmiana planu tym bardziej.
Wysłana -
Hmm ok. W takim bądz razie będę rzadziej robił ten tydzień regeneracji a plan będę zmieniał dopiero jak nie będzie już na nim postępów.
Wysłana -
Wiesz, jeśli faktycznie czujesz że potrzebujesz tej przerwy to ok, nikt z nas nie siedzi w Twoim organizmie.
Wysłana -
Przedłuże jeszcze o miesiąc ten plan z dwóch na trzy miesiące bo jest jeszcze progres a po za tym jestem na cyklu creatine xplode olimpu dopiero 5 tygodni tak więc ten miesiąc jeszcze mi się nawet przyda żeby dobrze tą krete wykorzystać
Wysłana -
A no przerwa teraz zabiłaby postępy.
Wysłana -
Jutro mija 8 tygodni od tego czasu jak wystartowałem z fbw. Postanowiłem że będę jeszcze trenował następne 8 tygodni tyle że plan zmienie na split. Po tym splicie zrobie tydzień przerwy.

Taki plan może być ? :
Pn. Klata tric
Wt-
Sr. Plecy bic brzuch
Czw-
Pt. Nogi barki przedramie
Sb-
N-

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-03-15 16:58:43
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź