SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Refluks miał ktoś ten problem ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 0
Ja po tych 3 tyg masy przestałem trzymać te 4 tys tylko jem teraz ponad 2000 żeby wagę utrzymać ale objawy nie ustępują


Mam takie same objawy tylko mi do tego jeszcze doszło zapalenie gdzie cały czas pogarsza się


Zmieniony przez - lutek008 w dniu 2018-07-09 16:55:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Pomyśl może, żeby podrzucić lukrecję dgl.
Od jakiego czasu bierzesz te leki + kiedy wyszły te nadżerki?

btw. przełyku przez usta nie dojrzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 0
ogólnie jestem na lekach od 7 miesiecy wczesniej były głownie leki ipp i na motorykę żoładka
Emanera Zirid biore od 6 tygodni do tego były jeszcze amotaks metranitazol i ulcamed(tych juz nie biore)

mówisz ze przez usta nie zobacze ale jednak widac 2 wrzody tam gdzie była najczerwieńszy przełyk


Zmieniony przez - lutek008 w dniu 2018-07-09 19:49:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 0
co robic odstawic ipp ? bo to mi nie daje poprawy a byc moze jest jeszcze gorzej ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
mi się wydaje że obniżenie kalorii nie pomaga ci przez to że zacząłeś brać te leki które zamiast pomóc jeszcze bardziej zaszkodziły i spowodowały pojawienie się wrzodów
w pierwszej kolejności obniżenie kalorii i pozbycie się wrzodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 0
To jak leczyć jeśli ipp odpada zakwaszanie też ?:-*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
lutek008
Właśnie te leki nie pomagają nic.
Moja główna dolegliwości jest ból gardła przełyku mam stan zapalny z którego zaczynają się robić wrzody.
Z tego co wiem na wrzody nie wolno używać octu jabłkowego? Szkoda że tak późno się o nim dowiedziałem bo jeszcze nie dawno było tyko zapalenie
A miałem badania robione
Gastroskopie
Rtg przełyku z kontrastem
Usg brzucha
Badania krwi
Wymaz
I tylko w gastroskopii mi wyszło zapalenie i niestrawność




jesteś pod opieką specjalistów , masz robione badania i forum raczej niezbyt pomoże
przyczyn refluksu może być wiele, daj się prowadzić specjalistą a nie na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
nazywanie ich specjalistami uwłacza randze specjalisty, ja bym ich nazwał czyscicielami portfela bo tylko kosztuja a g**** umia zrobić bo cie nie wyleczom tylko recepty beda wypisywac na leki które nie lecza,nie pomagaja a dodatkowo powoduja efekty uboczne jak ipp ktore podwyzszaja ph a co za tym idzie stwarzaja idealne warunki dla rozwoju helicobacter pylori normalnie żyć nie umierać jak się ma takich "specjalistów"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 0
Oni tylko ipp dają A po tym się pogarsza mam kolejną wizytę jutro zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14840
Tez strasznie hu.owo czułem się na IPP, nigdy więcej po to nie sięgnę. W chorobie refluksowej żołądka mi osobiście pomaga drobno zmielony ostropest plamisty, jedna łyżka popita wodą i teraz praktycznie nie mam pieczenia w gardle. Możesz też raz na jakiś czas zaparzać sobie herbatę z mięty, przetestuj i daj znać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odpowiedni trening siłowy, biorąc pod uwagę schorzenie.

Następny temat

Cellulit - jak sobie z nim radzić?

WHEY premium