SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Reebok CrossFit Drop Box Tour POLSKA

Wysłana -
Jacyś chętni do wspólnej rywalizacji? Dziś dowiedziałem się od kolegi Raczka o tym evencie. :)

Wiem, że dla mnie może jest za wcześnie ale kto wie, może ktoś z Was ma chrapkę na 3000 OJRO? :P

Link do informacji: http://www.reebok.com/pl-PL/crossfit/poland/reebok-crossfit-dropbox-tour/ 
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dzisiaj byłem na ich treningu na Wrocławskim AWFie. Niestety sam nie mogłem uczestniczyć bo jestem 3 tydz. po rekonstrukcji, ale oglądałem zmagania moich znajomych i przyznam że trening mega.
Wysłana -
Jeśli chodzi o tych instruktorów certyfikowanych co są na tym przedsięwzięciu to jest ktoś, że tak to ujmę bardziej znany ?
Wysłana -
Tylko czemu w tym wszystkim pomineli Łódź....
Wysłana -
Do Warszawy masz niedaleko
Wysłana -
Myslalem nawet o tym :) Moze gdyby się wiecej osób zebrało?
Wysłana -
jakbym dalej mieszkal na śląsku to pewnie w Chorzowie i Katowicach bym sie pojawił , bo ciekawi mnie ta forma treningu
Wysłana -
Wirda a jak poziom sprawnościowy się prezentował? Grupy są dobierane pod jakimś kątem? Czy wszyscy do jednej grupy i w trakcie mniej "sprawni" odpadają? :) jakbyś mógł nam delikatnie przybliżyć jak to wyglądało :)
Wysłana -
Wybieram się na pewno w Poznaniu, ciekawe, czy będzie wielu chętnych i jakieś ograniczenie liczby zgłoszeń.
Wysłana -
Robiłaś już te ćwiczenia kwalifikacyjne?
Wysłana -
Tzn. jakie? Bo możliwe że oślepłam są jakieś kwalifikacje?
Strona 1 z 8
Dodaj odpowiedź