SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukować czy wystarczy?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52053
Witam, prosiłbym o ocenę czy jest ok i mogę zacząć jakościową masę.
Problem jest taki, że w 2014 ważyłem 116 kg i dość sporo skóry na mnie jest, samemu ciężko mi określić czy jest to wystarczający poziom redukcji.
Kalkulator i fałdomierz wskazują mi tkankę tłuszczową na poziomie około 14%, ale chciałbym zasięgnąć jeszcze opinii ludzi z forum.
Wrzucam też poglądowo ankietę, ćwiczę 2x push pull i nogi w tygodniu od pół roku+.

****DANE PODSTAWOWE***************************************
NICK:
PŁEĆ: mężczyzna
WIEK: 23
WZROST: 187
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: (całkowity 4lata, ale to głównie wysiłki żeby zejść ze 116kg) 2 lata głównie siłowy/rower (w tym około 3-4 miesiące z radzeniem sobie z kontuzjami)

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 81-82kg
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 38 cm
OBWÓD PASIE: 84,5 cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 106 cm

****CEL*************************************************

Jakościowa masa

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: nadgarstek (wyleczone w pełni), przeciążenie mostka (mostek odczuwam tylko przy pompkach na poręczach dlatego ich nie robię)
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: zasadniczo w domu mam wszystko pod wolne ciężary

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY: nie
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: tak
CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE: beta




Zmieniony przez - ppoe789 w dniu 2018-05-20 10:30:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jak stoisz przodem to masz szeroko w pasie ale to chyba takie szerokie biodra czy nie?ogolnie poziom tluszczu jest raczej calkiem ok do budowania masy jesli to o czym pisalem to nie odstaje tluszcz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak już długo w ten czy podobny sposób ciągniesz to możesz spróbować spokojnie czegoś innego, trzeba by jednak dopilnować diety i treningu aby nie zaprzepaścić tego co dotychczas a pójść pomału i spokojnie z masą i siłą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Spokojnie możesz wchodzić na masę. Byle sie nie zalać tłuszczem.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52053
Dzięki za odpowiedzi, już raz popełniłem błąd i podlałem się dość szybko, teraz nie zależy mi na czasie, więc dodam około 200 kcl do mojego zera i zobaczę jak będzie szło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
I to jest dobre podejście. Wykonuj regularne pomiary wagi i obwodów to będziesz trzymał ręke na pulsie.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Osłabiony układ nerowy

Następny temat

Trening fbw

WHEY premium