SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z niedoczynnością tarczycy 101kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Cel :redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 28
Waga : 101,1
Wzrost : 182
Obwód klatki : 116
Obwód ramienia : 43
Obwód talii : 100
Obwód uda : 65
Obwód łydki : ?
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 18-20%
Aktywność w ciągu dnia : Praca: Biurowa prawie zerowa aktywność (ostatnio zwiększyłem i chodzę na magazyn ogarniać rzeczy żeby nie być przyklejony do krzesła), dojazd do pracy na rowerze ok 10 km w 2 strony
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2 x BJJ(jak się nie wyrabiam na trening to robie normalnie fbw na siłowni) 1-2 Siłownia FBW/Trening na dynamikę 1xJoga
Stan zdrowia : Niedoczynność na tle immunologicznym już leczona brak objawów, objawy IO
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie Omega 3, selen, euthyrox 100 (hormon tarczycy)
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak


Kiedyś na chwilę przed diagnozą choroby wrzucałem tu dietę, aktualnie wracam w zupełnie innej formie psychicznej i fizycznej(dużo lepszej), cięższy o jakieś 5 kg.
Co do diety, będę wrzucał ryby ale nie częściej niz 2-3 razy w tyg bo nie ufam im wiem co w morzach i oceanach i zwyczajnie średnio mi smakują na stałej suplementacji tran i omega3 w tabsach.
Ostatni posiłek to WPC + kasza + jakiś owoc wiem ze nie ma szału ale BJJ kończę zazwyczaj o 23 wiec chce jak najszybciej zjesc i spać zeby mieć te 7h snu w normalne dni bede starał sie tam wrzucić twaróg lub mięcho.
Mimo ze nie wpisywałem do każdego posiłku mam warzywa i to dość dużo niskokalorycznych i sezonowych.

Moje wyniki badań można znaleźć w dziale zdrowie w temacie "badania" wrzucę później link. W skrócie tsh w normie (2), testosteron powoli wraca do normalności, dlatego nie chce przeginać z kaloryką bo za mała będzie powodowała gorsze powracanie teścia do łask a chce być na małym ujemnym bilansie ponieważ przez tarczycę bardzo spowolnił mi metabolizm i pojawiają mi się cechy IO.




PS Oczywiście coś naklikałem i posiłek nr 1 (śniadanie) spadł na sam dół ale myślę że każdy się połapie sorry ;)






Zmieniony przez - T-FIGHTER w dniu 2018-05-11 20:28:18

Zmieniony przez - T-FIGHTER w dniu 2018-05-11 20:29:31

Zmieniony przez - T-FIGHTER w dniu 2018-05-11 20:30:35

Zmieniony przez - T-FIGHTER w dniu 2018-05-11 20:31:52

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Hej, czy ktoś może sprawdzić czy dieta jest w miarę ok? Z góry dzięki pozdrawiam

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wrzuć jeszcze z dwa inne dni diety. Ogólnie nie jest źle. Zależy jakie jest urozmaicenie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść na płaski brzuch?

Następny temat

tłuszcz na brzuchu u szczupłej osoby

WHEY premium