SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z 236kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 152312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Gratuluje konsekwencji kolego mimo, że hulamy w innej kategorii wagowej! Szacun za pracę!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Dalej działam, ale miałem załamanie... Mega dużo problemów, rozstanie z laską po 4 latach związku, gdzie planowaliśmy slub i ucieczka w balety... 3 tygodnie zabawy i ponad dwie dychy do przodu na wadze, tak że było nie wesoło... Ale pozbieralem sie w pore, przez 2 miechy zrobilem sobie Armagedon i poszlo 20kg, aktualnie wychodzę z tego dołka stąd zastój z filmami. W kolejnym nagraniu powiem więcej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kuba powodzenia zatem, oby szło dalej tak dobrze jak w poprzednich etapach
Będzie dobrze, czasem takie sprawy natury ludzkiej załamują, a później dają silnego kopa do działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 25 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1056
Nie ma co się poddawać tylko trza działać. Wiadomo chwila załamania nadeszła. Te tematy do przyjemnych nie należą no ale czas minie a ty powinieneś dostać jeszcze mocniejszego kopa. Pozdrawiam. Dzialaj:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Dzięki za słowa otuchy ;) Co ciekawe, zawsze myślałem, że po zyciowych sytuacjach tego typu człowiek jest jeszcze silniejszy i ma większą motywację do działania, tyle z teorii, bo praktyka dala mi niezle w kość. Totalny brak energii i wigoru przez długi czas, treningi na siłę i próby zajadania problemow. Nie mowie o ciezkiej depresji, bo do tego mi było daleko, ale oczekiwałem bardziej bojowego nastroju, rodem z filmów, heh... No cóż, życie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kuba, tak wchodzą w temat, dalej walczysz na ketozie?
A co z siłowym z, czy bez?


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-09-01 15:11:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zadziwiające, że w trzy tygodnie przytyłeś 20kg. Ważne jednak, że wracasz na właściwy tor. Takie załamywanie się w niczyn nie pomoże, więc trzeba iść dalej do przodu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
i tak szacun sie nalezy ze gosciu wgl wziol sie za siebie zaczol cos z soba robic i sa efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 218 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1787
Szacun, zwłaszcza za to, że się dopuściłem do takiej wagi... ;) Tragedia, ale dziękuję, kolego.

Jeśli chodzi o ketozę, ciężka dieta, w sumie byłem na niej 2 miesiące, waga leciała, ale zdecydowanie lepiej się czuje na zbilansowana diecie ;) No i nie ma tylu restrykcji. Głupie pomidory narobiły mi sporo problemów wtedy, bo "przedawkowalem" węgle, tak że to zdecydowanie dieta nie dla każdego. Ogółem doceniam jej moc, bo potencjał ketonów jest ogromny i chylę czoła przed jej skutecznością, jednak ujmując to najprościej jednym słowem, to dieta mega "trudna" w stosowaniu na dłuższą metę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Właśnie wiem, dlatego bardzo dziwiło mnie to, że zdecydowałeś się wejść na ketozę.
Uważam tak samo o diecie, choć nie należy do 8 cudu świata, na zbilansowanej równie dobrze się chudnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mętlik w głowie, 1 posiłek jako przedtreningowy CO JA MAM ZJEŚĆ!!??

Następny temat

Redukcja,szybki spadek wagi

WHEY premium