SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - pomocy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 300
Cześć.
Otóż jestem dziewczyną, mam dopiero 15lat. W styczniu ubiegłego roku zaczęłam ćwiczyć (miałam normalną sylwetkę - nie byłam otyła ani szczupła). No i jadłam po 1500kcal, 5 razy w tygodniu biegałam i przy wzroście 164 z 50kg zrobiło się 41. Pod koniec wakacji postanowiłam przytyć bo nie mogłam na siebie patrzeć. W lutym tego roku doszłam do 56kg co w sumie mnie cieszy, ale wiadomo mam tkankę tłuszczową (nie jakoś dużo) a chciałabym wyrzeźbić i wyszczuplić ciało - nie mówię, że szybko - mam czas. Tylko jak? Od lutego ćwiczę, dodaję tabaty i nic.. Teraz zmieniam trening z 5 razy w tygodniu na 4.
pon - dół, wt-góra, śr-rest, czwartek-dół, sobota-góra + tabata po 15-20min. Od lutego w sumie mieszkam cardio z siłowymi i waga stoi pomimo, że zniżyłam kalorie do 1700 przy rozkładzie B 24% T 40% W 36%, śniadania jem BT, nawyki wszystkie wprowadziłam już rok temu to czemu to wszystko stoi? A tak w ogóle może ktoś mógłby podpowiedzieć czy dobrze rozłożyłam trening, kalorie i makro?
Dziękuję za każdą odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pizza

WHEY premium