SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej POMOCY.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 71
Wzrost : 175
Obwód klatki : 93
Obwód ramienia : 33
Obwód talii :
Obwód uda : 58
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nie wiem
Aktywność w ciągu dnia : wysoka ;p
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x-4x w tygodniu siłownia , aeroby , czyli bieganie 45min 5 x w tygodniu.
Odżywianie : nie jem słodyczy , pije tylko wode i herbate , nic nie słodze.
Cel : zmniejszenie tkanki tluszczowej , poprawa sylwetki , rzeźba.
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobry.
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak.
Stosowane wcześniej diety : Brak , jednakże uważam co jem , i staram sie jesc 6 posiłków dziennie , przestrzegać wskazówki żywieniowe itp.

Witam. Moim celem jest pozbycie sie tkanki tłuszczowej , i wyrzeźbieniu ciała. Chodzę na siłownie 3 x w tygodniu , pon-sro-pia do tego biegam codziennie po 45-60min poza sobotą i niedzielą. Diety jako tako nie mam , staram sie dobierać odpowiednie produkty do posiłków spożywać białka , wegle i tłuszcze w takich ilosciach jakich powinienem przynajmniej na tyle ile dam rade. Chciałbym przedstawić swój plan treningu na siłowni , i prosić o porady , czy cos zmienic itd.

a więc : PONIEDZIAŁEK
Klatka + triceps
- wyciskanie sztangi , ławka prosta.
- wyciskanie sztangi , ławka skos
- rozpietki , maszyna , lub hantle
- wyciskanie waskie na maszynie
- hantel za głowe jednoracz
- sciaganie liny oburacz

ŚRODA
barki i biceps
- wyciskanie na maszynie smitha
-wznosy hantli bokiem
-wznosy w przod
-wznosy hantli na przemian ( młotkowy )
-wznosy ze sztanga prosta
-wznosy o udo

PIATEK
PLECY i PRZEDRAMIE
- sciaganie drazka za plecy
- sciaganie drazka do klatki
- sciaganie dolnego drazka do brzucha
- opady tułowia
nie wiem co dodać jeszcze..

A w sobotę ewentualnie nogi na maszynach
wszystkie cwiczenia po cztery serie 12-10-8-8

Dzis wieczorem usiąde i postaram się ułożyć dietę , jak to zrobie wkleje ja tutaj , wyliczyłem ze mam zapotrzebowanie 2.500 kcal na dzień. Wiem że 2 g białka na kg czyli 142 g białka , ale nie wiem jak wyliczyć wegle i tłuszcze? Z góry dziekuje za wszelkie porady.

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Beznadziejny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
Jeśli już się wypowiadasz , to mógłbyś udzielić dłuższej wypowiedzi niż 2 słowa " Beznadziejny Trening " Bardzo mi to pomogło :) Prosiłem o rady , słowa krytyki też zdzierżę gdyż jestem laikiem , i nie znam jeszcze wielu odpowiedzi na multum pytań.

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
nie bardzo jest co redukowac..trening rzeczywiscie do d... na redukcji najlepsze sa cwiczenia na wolnych ciezarach angazujace jak najwieksza liczbe miesni(tj.przysiady,wyciskania,podciagania)Bez diety nic nie osiagniesz.O ile na masie mozna troche z przymruzeniem oka patrzec na ilosci ww(oczywiscie znajac umiar) o tyle na redukcji tak sie nie da musisz kontrolowac ich ilosc poczytaj https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html 

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Pisząc "beznadziejny trening" miałem na myśli że do niczego się nie nadaje i w całości trzeba go zmienić- co wyjaśnił kolega wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
Troche pomyslałem przez noc , i stwierdziłem żeby coś wyrzeźbić to trzeba mieć w czym... więc postanowiłem zmienić swoje cele , i zacząć robić masse. Jakąś tam diete ułożyłem , troche czytając , jak powinno to być mniej więcej. Troche za dużo mikroskładników mi wyszło :D Nie wiem czy to tak może być :D bo np na 71 kg masy powinienem wcinać 142 g białka a jest 190 :D Prosze o rady. Wieczorkiem pomyśle nad treningiem :< .
Posiłek 3 to przed treningowy , 4 to gainer , a potem po treningowy.




Zmieniony przez - Klimasss w dniu 2012-03-11 11:14:22

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Zmniejsz to białko a możesz jeszcze lekko podbić węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Dlaczego mleko 0% ?



A co z treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
To mleko zmienie , a trening rozpisze wieczorem , i wrzuce , bo na chwile obecną zajety jestem : /

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Dodaj warzywa/surówke do np 3/5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
A wiec poprawiłem to mleko , dodałem do posiłku 3 : papryke,salate,pomidora i pare pestek z dyni. Do posiłku 4 wrzuciłem banana , do posiłku 5 oliwki z sałatą a do kolacji wrzuciłem pomarancze. Teraz pozostała kwestia planu treningu.. I tu mam problem. Nie wiem od czego się zaczac , w jakich kolejnosciach poszczególne partie. Np czy w poniedziałek zaczac od klatki czy od czegos innego? Czy to ma znaczenie w jakiej kolejnosci beda poszczególne partie ? I ogolnie jakie cwiczenia polecacie na przyrost masy? Bo wiem już ze na wolnych cieżarach.. teraz tylko jakie i na jakie partie?:D




Zmieniony przez - Klimasss w dniu 2012-03-11 17:22:28

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny na mase

Następny temat

Odchudzanie

WHEY premium