SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wiec coś za coś. Ciężko będzie tutaj coś poradzić. Z czasem może być niestety gorzej. Zmień więc to co jesteś w stanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1265
Dzieki za porady. Zrobię reszte badan, a redukcje bede kontynuował, gdyż póki co z efektów jestem zadowolony. Za miesiąc ponowię ponowię morfologię i zobaczymy czy bedzie mi to szkodzić. Mam jeszcze pytanie co do cheatow, stosować czy lepiej nie? Niby wszyscy youtube'owi trenerzy i motywatorzy zalecają cheat meal raz w tygodniu dla zachowania balansu psychicznego, choć spotkałem sie z opinią, ze zjedzenie 3000kcal w jednym posiłku zaszkodzi, nawet stosowane raz na jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
generalnie to tylko procentowo masz odchyły
jeśli chodzi o cheata to zależy co przez niego rozumiesz. Niektórzy ładują po 1 kg słodkości, inni po prostu ładują większe porcje normalnych posiłków, a inni robią delikatne odstępstwo od diety, z umiarem. 2 i 3 opcja spoko, od 1 jak najdalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1265
W moim przypadku chodziloby o zjedzenie dużej pizzy raz w miesiącu bądź raz na 21 dni, tak dla kurażu :p Tylko nie wiem czy to by nie zaszkodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
w takim przypadku jak najbardziej OK
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1265
Biorąc pod uwagę dane z powyższego linku, można uznać że wszystko jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Próbujesz nas do tego przekonać, czy siebie? Poziom jest bliski niebezpiecznych wartości i są przesłanki ku temu aby spadał dalej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jak wyżej. Jest w normie i tego ci nikt nie zaprzeczy, a czy jest na zdrowym poziomie to już druga sprawa. Lekarze niestety czują się zobowiązani do podjęcia jakichkolwiek działań w momencie, gdy jego poziom już jest naprawdę niziutki i z reguły oznacza jakieś poważniejsze schorzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Według mnie również - testosteron nisko. Jak zaznaczyli koledzy - dobrze było by wykonać resztę badań, najlepiej teraz - by mieć wgląd na bieżąco.
Tarczyca, lipidy, pozostałe hormony.
W Twoim wieku testosteron powinien być w górnych granicach normy (oczywiście nie przekraczając ich).
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa normalnie czy optymalnie

Następny temat

warzywa owoce

WHEY premium