SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Np niedoczynności tarczycy, zbyt niskiego poziomu testosteronu, itp. Trzeba to dokładnie sprawdzić. Przede wszystkim jednak zmienić nawyki żywieniowe. Głodówka wklejona wyżej jest właśnie jednym z powodów takich zaburzeń.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1265
Dzięki :) W poniedziałek rano polecę na badania i wykonam je na wszystkie hormony wymienione w podesłanym przez Ciebie linku. Później zrobię screena i się pochwalę. Wspomnę jeszcze, że wahania wagi u mnie są normą, retencja wody tak samo, a w dodatku (co może bardziej zależy od psychiki, nie wiem) miewam napady wilczego głodu i niepohamowaną ochotę na fast-foody, a wtedy po prostu muszę np zjeść pizzę albo porządnego kebsa, bo czuję że inaczej zaraz padnę.


Zmieniony przez - Bimbrownikus w dniu 2017-04-22 08:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Skoro głodzisz/głodziłeś się, to nie ma co się dziwić, że masz takie napady. Masa ciała waha się o każdego. Dlatego wyznacznikiem efektów są obwody ciała i wygląd sylwetki a nie kg.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wygląda u Ciebie teraz dieta? Nadal odżywka białkowa z rana i na noc a później ppsameraktycznie same białko z mięs? Czy może coś zmieniłeś w tym temacie?


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-04-22 09:37:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Chciałam jeszcze dodać, że dzień poprzedzający badanie powinien być bez treningu, jakiś relaks, ponadto 11-12h postu od badania, czyli jak jedziesz na 7 rano, to jesz max o 20 ostatni posiłek. No i oczywiście na czczo.
To jest bardzo ważne, bo w hormonach przy jakimś stresowym dniu (przed badaniami) to samo z glukozą, wychodzą "oszukane"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1265
Aktualnie nie posiadam żadnej konkretnej diety. Jem raczej to, co przeciętny człowiek z tym, że pilnuję aby nie przekroczyć 3000kcal (bilans 0). Np dzisiaj na śniadanie zjadłem 3 bułki ciemne (pszenne z dodatkiem mąki żytniej), 100 g wędliny, 120g sera żółtego, 50 g boczku oraz ok 50g ketchupu. Na obiad zapewne będzie jakiś schaboszczak z ziemniakami lub kurczak. Tym oto sposobem z 84,6 kg przytyłem do 96,2kg w 6 tygodni, gdzie teoretycznie nawet gdybym coś przytył, to powinien być to max kilogram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Każdy ma dietę, jedni mają bardziej , drudzy mniej zbilansowaną. Każdy system żywienia to dieta. Skoro nie liczysz, to skąd wiesz, że jadasz 3 tysiące?
Po 1. Żaden kalkulator w 100% nie wyliczy Ci zapotrzebowanie, to kwestia obserwacji (ale po Twoich ekscesach z niskokalorycznymi dietami cuda się mogą dziać, zanim dojdziesz do "porządku w ustroju" )
Po 2. O badaniach mówiłam Ci już w styczniu (gdy komuś zalecam badania nie mówię tego po złości - serio )
To co wrzuciłeś, to obraz, nie mam kalkulatora w oczach, więc nie wiem ile to kcal
Bułki z mąką pszenną, szynki do wywalenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1265
Z tym liczeniem, to jest tak, że każdego dnia liczę indywidualnie zjadane kcal. Sprawdzam wagę i kaloryczność wszystkich produktów, gdy coś przyrządzam. Stąd też wiem, że owego zapotrzebowania nie przekraczam. Wiadomo, że to wszystko jest orientacyjne, jednakże co do tego mam pewność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Porób badania zatem, zastosuj się do uwag (tych przed badaniami, które wrzuciłam) i zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1265
Zakładając, że badania wykażą bajzel w gospodarce hormonalnej organizmu... jak zacząć doprowadzanie jej do normy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa normalnie czy optymalnie

Następny temat

warzywa owoce

WHEY premium