SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Spróbuj może sam ulozyc , to nie jest aż tak ciężkie
Tutaj możesz przeczytać o podstawach:
http://potreningu.pl/articles/290/jakzabrac-sie-za-ukladanie-diety 
Zacznij od policzenia zapotrzebowania kalorycznego
https://www.sfd.pl/-t276436.html 
Jeżeli Twoim celem jest redukcja to odejmujesz ok 300kcal
https://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wszystko od początku, bo masz namieszane. Zacznij od wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego według wyżej podanego wzoru.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Osobiście nie mogę wejść w podane linki, gdyż antywirus mi je blokuje. Nie lepiej dopłacić i skorzystać z usług rzetelnego dietetyka? tylko marnować pieniądze na takie pierdoły. Wstaw swoją dietę w zalecanej formie.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-12 10:26:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
To jest moja dieta na 3 dni i kolejno 3 dni. Przy BF: 25% i waga 63kg. A zapotrzebowanie kaloryczne moje wychodzi 2260 kalroij dziennie z tego co wyliczyłem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zacznij od początku. Masz źle wyliczone zapotrzebowanie kaloryczne. Wylicz je ponownie na podstawie wyżej podanego wzoru.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-02-13 08:39:06

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie 70g białka w diecie to żart. U Ciebie wyraźnie widać deficyt masy mięśniowej, osobiście nie redukowałbym, a zaczął od tzw. zera i wziął się za porządne treningi siłowe. Redukcja sprawi, że będziesz cieniem człowieka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Ogólnie powiem tak moje uda mierzą 53 cm to pewnie już geny i dawny tryb życia, a z brzuchem to nie wiem co jest jak miałem 19-20 lat takiego nie miałem, może to przez mój tryb życia alkohol i nie zdrowe jedzenie same w wieku 19-23 lat. No a żebra sobie mogę policzyć przy lustrze tak na marginesie xD. Ktoś by się odniósł do cytatu niżej. Czy na prawdę przez np 7 dni, nie można mieć takiego samego jadłospisu, ewentualnie 4-5 dni te same posiłki potem zmiana. Jestem młodym adeptem i szukam odpowiedzi.

"Wedle życzenia dokonamy modyfikacji Pana diety i zmniejszymy powtarzalność posiłków. Tym samym zaproponujemy Panu powtarzalność posiłków na 3 dni. Niestety nie możemy opracować diety uwzględniającej jedynie posiłków wspomnianych przez Pana. Dieta musi pozostać odpowiednio zbilansowana oraz różnorodna, w związku z czym spożywanie tych samych posiłków w takiej częstotliwości negatywnie wpłynie na proces przemiany Pana sylwetki. "


Policzyłem swoje zapotrzebowanie w tym trening siłowy i areoby i wyszło 2849,86. Jak coś żle to zabicie mnie :3


Zmieniony przez - ERKU w dniu 2018-02-13 18:15:04

Zmieniony przez - ERKU w dniu 2018-02-13 18:31:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Urozmaicenie jest istotne, tylko wtedy możesz dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych mikro i makroelementów. Przede wszystkim witaminy i składniki mineralne. Natomiast jak ten dzień (powtarzający się) jest urozmaicony sam w sobie, to nie widzę problemy zjadania tego samego przez kilka dni, a później zmiana. Natomiast ten dzień, musi mieć urozmaicone składniki. Czyli obecność składników takich jak mięso, wartościowe węglowodany, owoce, warzywa, błonnik, ryby, produkty zawierające omegę-3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wklej tutaj całość wyliczeń, o których piszesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 117
tak zapytam co do układania zapotrzebowania treningi sportów walki liczyć jako trening areobowy czy siłowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase+Plan treningowy

Następny temat

Dieta ekto

WHEY premium