SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja swieżaka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3609
Witam! Cwicze od ponad pol roku i bazuje glownie na cwiczeniach z wlasnym cialem (dipy, drazek itd.). Udalo mi sie rozwinac co nieco miesnie, ale niestety przybylo rowniez troche masy w postaci tluszczu:D. Mam zamiar przejsc na redukcje i mam pare pytan, z gory dzieki za pomoc:
1. Jak wiadomo nie mozna zyskiwac i tracic masy w tym samym czasie, wiec czy jest sens - a jesli tak to jaki - podczas redukowania kontynuowac trening silowy?
2. Biegalem kiedys po 10 km kilka razy w tygodniu, ale wyczytalem ostatnio, ze lepsze sa treningi interwalowe, ze wzgledu na mniejsze wydzielanie kortyzolu itd. A wiec czy lepiej usunac calkowicie z planu bieg dlugodystansowy i zastapic go interwalami, czy przeplatac?
4. Tabata - dobry sposob na redukcji? I nie mowie tu tylko o bieganiu itd. ale powiedzmy pompki, przysiady metoda Tabaty.
5. Jak dlugo powinienem redukowac? Do momentu gdy widze, ze nie ma juz efektow, czy tez, gdy stwierdze ze osiagnalem cel?
6. Jest jakis sposob na jak najmniejsze spalanie miesni podczas redukcji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
1. kontynuuj
2.smialo mozesz przeplatać, nie musisz rezygnowac z biegania
4. jak najbardziej dobry
5. gdy stwierdzisz ze osiagnales cel
6. dobra dieta + ewentualnie suplementy antykataboliczne typu kreatyna+bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3609
Odnosnie odpowiedzi pierwszej - moze jestem zbyt dociekliwy ale dlaczego?:D Przynosi to jakies korzysci? Wiem ze w momencie gdy dostarczamy cialu mniejsza ilosc kalorii to chec do treningow spada - nie chcialbym sie zniechecic do trenowania jezeli nie bedzie to mialo zadnego celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Jeśli chcesz wrócić do punktu wyjścia czyt. to co zbudowałes zniknie to możesz nie trenować

Reszta j/w każda aktywność będzie dobra, jak sam ocenisz że ok to koniec.

A co do spadków, trening który chcesz pominąć będzie jedynym sensownym sposobem. Trening siłowy jest konieczny, żeby nie utracić tego żadne suple nic Ci nie dadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3609
Czyli jak rozumiem trening podczas redukcji pomaga utrzymac forme ktora wyrobilismy - na taka odpowiedz liczylem, dziekuje :D.
A jesli chodzi o te treningi owczesnie robilem 3-4 razy w tygodniu starajac sie zeby bylo od 1-2 dni odpoczynku pomiedzy treningami. Czy teraz pomiedzy treningami siloiwymi moge biegac?
tzn powiedzmy:
>Poniedzialek trening silowy
>Wtorek Bieganie
>Sroda trening silowy
>Czwartek bieganie itd.?


Zmieniony przez - Eenz w dniu 2017-05-14 23:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Jasne, możesz tak zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jak lubisz biegac to opcja spoko
kwestia czy tyle aktywnosci obecnie jest ci potrzebna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3609
Jak narazie ogranicze bieg do 2 razy w tygodniu - sadze ze to wystarczy. Mam jednak pytanie, mam zamiar biegac okolo godziny 19-20, a wiec konczylbym dopiero kolo 20-21. Czy o tej godzinie moge zjesc normalny posilek zakladajac, ze klade sie spac kolo 1 w nocy?
I czy posilek tego typu bedzie odpowiedni? Mam zamiar to wszystko zblendować.





Zmieniony przez - Eenz w dniu 2017-05-15 16:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nawet trzeba jeszcze po wysiłku zjeść
może byc taki szejk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
powinno sie sprawdzic, sklad ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Eenz
Jak narazie ogranicze bieg do 2 razy w tygodniu - sadze ze to wystarczy. Mam jednak pytanie, mam zamiar biegac okolo godziny 19-20, a wiec konczylbym dopiero kolo 20-21. Czy o tej godzinie moge zjesc normalny posilek zakladajac, ze klade sie spac kolo 1 w nocy?



posiłek obowiązkowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu

Następny temat

Pierwsza redukcja

WHEY premium