SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja stoi w miejscu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
blue_hope
A jak długo trwa redukcja?
Wrzucisz badania do wglądu ?


Jasne tylko muszę ich poszukać , redukcja od 15 stycznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
To od stycznia takie spadki nie są złe. Ale warto zrewidować. Ja na razie trzymałabym tak, jak jest i obserwowała co 1-2 tygodnia obwody, jak nic nie ruszy, warto się zastanowić nad wprowadzeniem jakiejś zmiany.

No i kalorie, są dobrze policzone? Liczyłeś tym wzorem? https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2018-02-10 14:43:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
blue_hope
To od stycznia takie spadki nie są złe. Ale warto zrewidować. Ja na razie trzymałabym tak, jak jest i obserwowała co 1-2 tygodnia obwody, jak nic nie ruszy, warto się zastanowić nad wprowadzeniem jakiejś zmiany.

No i kalorie, są dobrze policzone? Liczyłeś tym wzorem? https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html















Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2018-02-10 14:43:04


Tak liczyłem tymi wzorami , ale żeby na wasze nie drgnęło nawet odrobine ?

Wklejam wyniki badań

Zmieniony przez - prezesxxll w dniu 2018-02-10 15:07:14

Zmieniony przez - prezesxxll w dniu 2018-02-10 15:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Brakuje do pełnego obrazu ft3, ft4.
TG wysoko, warto, żebyś skupił się na dorzuceniu do diety omega-3, czyli awokado, ryby, nasiona chia, siemię lniane.

I ile Ci wyszło z tego wzoru na "zero"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
blue_hope
Brakuje do pełnego obrazu ft3, ft4.
TG wysoko, warto, żebyś skupił się na dorzuceniu do diety omega-3, czyli awokado, ryby, nasiona chia, siemię lniane.

I ile Ci wyszło z tego wzoru na "zero"?


Dorzuciłem już siemie lniane i staram się jeść więcej ryb badanie robilem przed rozpoczęciem redukcji ,na 0 wyszło mi 2600kcal


Zmieniony przez - prezesxxll w dniu 2018-02-10 16:11:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Uwzględniłeś każą aktywność? Masz tylko siłowy w planie treningowym? Jaki jest Twój ruch poza treningiem?
Miesiąc to mało, by coś dumać, ja bym obserwowała, ale warto aktywność i kalorie zrewidować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
blue_hope
Uwzględniłeś każą aktywność? Masz tylko siłowy w planie treningowym? Jaki jest Twój ruch poza treningiem?
Miesiąc to mało, by coś dumać, ja bym obserwowała, ale warto aktywność i kalorie zrewidować.


Przelicze to wszystko jeszcze raz ale tak uwzględniałem treningu aktywność w ciągu dnia itp , wszystko tak jak tam jest. Poza treningiem praca w sezonie zimowym siedząca 2-3 razy w tygodniu wychodzę z psem na spacer normalne czynności , jeden dzień w tygodniu dorzuciłem jeszcze interwały zamiast siłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja mimo wszystko bym poczekała, a jak nie być może ująć z wegli w dni nietreningowe, ale na takie manewry to nie czas, tak po miesiącu, choć jak nie będzie reakcji, to warto rozważyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
blue_hope
Ja mimo wszystko bym poczekała, a jak nie być może ująć z wegli w dni nietreningowe, ale na takie manewry to nie czas, tak po miesiącu, choć jak nie będzie reakcji, to warto rozważyć.


Poczekam jeszcze tydzień i zobacymy narazie zostawię tak jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pewnie, w razie czego pytaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy robię coś źle?

Następny temat

Masa 1 kg miesiecznie

WHEY premium